reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Moja rozmowa z mężem:
Dzwonił przed chwilą z pracy
Co tam ?
Ale był paw przed chwilą
A on na to
W ogródku czy w kiblu?[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hehehe dobry jest

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Hej kobietki! Witam się wieczornie! Poproszę o wpisanie mnie do tabelki Ela, 34 years young ;) nastepna @ 23.11
@ginngerr7787 ja mam takie delikatne plamienia, szczególnie jak dwójkę wyduszę [emoji23] to coś tam na papierze zawsze jest, nie są to jakieś straszne plamienia, mój gin mówi, ze to normalne. Progesteronu nie badałam, mam skierowanie na wszystkie hormonalne ale kazał mi je zrobić dopiero jak się mąż zbada i się okaże ze będzie miał wyniki dobre. Ogólnie mogłabym iść mimo wszystko ale ch** tam, czekam do stycznia bo ja mam taki plan ze w 2017 zajdę w ciaze i nie będzie trzeba żadnych badań robić! :)
Alescie dzisiaj postów naprodukowaly :) pol godziny nadrabiała :)
 
Mam skierowanie na: prolaktyne, testosteron, 17-beta-estradiol, LH, DHEAS, AMH, FSH i jakiś androstendion [emoji23] czarna magia dla mnie, nie ogarniam ;) i mam to zrobić mdzy 3 a 5 tym dniem cyklu :)
 
reklama
Do góry