reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Nie przestaje się kochać ale ta miłość bywa bardzo trudna. Nie taka z wyobrażeń.

@beny1979 z racji wieku sporo jest wokół mnie mam ze starszymi dziećmi, z nastolatkami. Bardzo różnie te dzieci powyrastały. Czasem na nic dobrego. A miałam okazję obserwować je od poczęcia. Smutne to. Pogoda nie nastraja ;)
Ah ze o to Ci chodzi. Eh. Ja jestem terapeuta. Troche inaczej patrze na niektore rzeczy, ale tak masz racje.
 
reklama
No my w sumie (znaczy bardziej ja) podjęliśmy decyzję o drugim dziecku jak synek miał pół roku, ale z racji tego, że karmiłam go piersią nie miałam @, chociaż miałam cichą nadzieję, że będziemy tak fantastyczni, że uda się z pierwszego cyklu i @ wcale nie przyjdzie, ale jak widać plan nie wypalił, dodatkowo wszystko mi się rozregulowało i dopiero teraz zaczyna się stabilizować
To mi od kiedy się staramy, cykl też trochę się rozregulował, wczesniej 29-30 dni, a ostatnio raz było nawet 36 dni :-/

Decyzje o drugim dziecku podjelismy w lutym, po kontrolnej cytologii po zabiegu elektrokonizacji szyjki. Moja gin otwarcie powiedziala ze lepiej sie od razu zaczac starac bo jak mi znowu nawroci to co mialam, to pewnie kolejna konizacja i tak w kółko. Gdyby nie to, to z decyzją o dziecku pewnie ze dwa lata bysmy jeszcze poczekali. A tez myslalam, ze uda się maksymalnie za 3 razem.

Po moich wczorajszych pobolewaniach w podbrzuszu mało co zostało, jedynie takie lekkie ćmienie, momentami ciągniecie w podbrzuszu i pachwinie, na przemian z tępym bòlem, no i pare razy któryś jajnik się odzywa, no i straaasznie dużo śluzu, że aż wkładkę co chwilę muszę zmieniać.
 
Zrobiłam dzis test,ale nie potrzebnie bo mogłam sie spodziewac ze bedzie biel wizira.
Szkoda. Ale trzymamy kciuki dalej
Cześć dziewczyny, czuję ogromną i nieodpartą ochotę żeby tu do Was dołączyć, można?
Witaj[emoji4]
Test pozytywny ;) termin około 1. Maja. :) wtedy wyszedł mega blady po 5 minutach. Dzis plusik po 3 sekundach.
Gratulacje i pochwal się
No jeszcze tyle czasu do 30-stki ale nie chcialabym zaprzestac na jednym bąblu.Moja mama urodzila nas 11-scioro:laugh2:
Kochana po 30 to dopiero się życie zaczyna[emoji4] . Jeszcze zdążysz z gromadką[emoji1]
Fabimama gratuluje!!!!
Hope co to za przemyslenia?
Ginnger witaj!!
Tak jak radzilyscie zdecydowalam sie na innego lekarza jestem umówiona ale dopiero na 21 wrzesnia.czyli ten miesiac pewnie tez na straty
No i tak myśl, ale nie przestawaj działać. [emoji5]
 
Ginger, witaj [emoji9] napisz coś o sobie! Chyba że przegapiłam [emoji16]

Fabimama, gratulacje [emoji41]

Dziewczyny, mam pytanie do tych, co się clostilbegytem i zastrzykiem na pęknięcie wspomagały. Dzwoniłam umówić się na monitoring do gina, chciałam na następną środę, wtedy miałabym 10dc. Gin jednak postanowił jechać na jakieś szkolenie i go nie ma w następną środę, więc termin mam na jeszcze następną środę, czyli będę mieć 17dc. Czy brała któraś z was może tak późno zastrzyk na pęknięcie??

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie pochwaliła sie? Niedobra ja!

02.09 urodziłam Emilka
3650g i 59cm
1504506890-aaaaaa.jpeg
1504506922-aaaaaa.jpeg



atdc9vvjjmdvtt7b.png
Ogromne gratulacje :) ślicznosci niech teraz zdrowo rośnie:)
A moj 18 cykl staran:laugh2:Tez trzymam kciuki za wszystkie dziewczynki zeby wkoncu ujrzaly dwie kreseczki:blink:
Mój 6 cykl. A mam czasem wrażenie jakby był z 20. Ja wiem ze niektóre z nas starają się naprawdę i długo i niewiadomo ( tfu tfu) jak to będzie u mnie, ale zaczynam fiksowac. Może to dlatego że gdzieś z tyłu głowy ciągle mam słowa lekarza że może być ciężko.
Ja 19tego to tydzien po tobie eh... szmacisko czasu.. pierwszy dzien w pracy po urlopie to zło!!!

Po nocce w pracy i spaniu dwa razy po dwie godziny rozbita na maksa ale bogu dzięki dzisiaj wolne. Ja się testuję chyba 14 bo wtedy mi wypada termin @ no chyba że przyjdzie wczesniej no to sprawy nie ma. Ostatnio dostalam 2 dni przed terminem tak że zobaczymy.
U mnie niby 8 także już za chwilę. Ale te ostatnie dni są stresujące. Jak cały ten cykl podchodzilam w miarę na luzie tak końcówka jest masakra. Ale testu nie zrobię wcześniej. Tym razem dotrzymam słowa:)
Oszy ty w grzywke! Pia piorkoje! Podziwiam!
To samo pomyslalam hehe.


Piszecie ostatnio z niezła prędkością. Ja po weekendzie dopiero dzisiaj funkcjonuje. Ale mam takiego nerwa że bym ubila wszystkich. Wszystko mnie drażni tak na maksa.

Fabimama super wieści gratuluję:) teraz spokojnej ciąży życzę:)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ginger, witaj [emoji9] napisz coś o sobie! Chyba że przegapiłam [emoji16]

Fabimama, gratulacje [emoji41]

Dziewczyny, mam pytanie do tych, co się clostilbegytem i zastrzykiem na pęknięcie wspomagały. Dzwoniłam umówić się na monitoring do gina, chciałam na następną środę, wtedy miałabym 10dc. Gin jednak postanowił jechać na jakieś szkolenie i go nie ma w następną środę, więc termin mam na jeszcze następną środę, czyli będę mieć 17dc. Czy brała któraś z was może tak późno zastrzyk na pęknięcie??

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
To fakt, przegapiłaś ;) ale dla Ciebie napiszę raz jeszcze :) mam 30 lat, niespełna dwuletniego synka i staramy się o drugi dziecko, póki co bezskutecznie
 
Ja dla odmiany mam jakis bfak apetytu i megamokro w gaciach.. masakra jakas. Brzuch mnie boli.. jakosc sciska..

Staram sie luzowac, ale jakos mi nie idzie. Zjadlabym cos dobrego..
 
Mój 6 cykl. A mam czasem wrażenie jakby był z 20.



U mnie niby 8 także już za chwilę. Ale te ostatnie dni są stresujące. Jak cały ten cykl podchodzilam w miarę na luzie tak końcówka jest masakra. Ale testu nie zrobię wcześniej. Tym razem dotrzymam słowa:)




U mnie niby 8 także już za chwilę. Ale te ostatnie dni są stresujące. Jak cały ten cykl podchodzilam w miarę na luzie tak końcówka jest masakra. Ale testu nie zrobię wcześniej. Tym razem dotrzymam słowa

To ja mam tak samo. Niby pierwsza polowa cyklu jest spokoj, ale jak zostaje mi ok tydzień do terminu @, to zaczynam świrować. I test strasznie mnie wtedy kusi. Ale tez obiecalam sobie że przed 14 wrzesnia testu nie zrobie bo to by nawwt sensu nie mialo.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hope no musze Ci przyznac racje. Niestety tak jest tez to czasami zauwazam na przykladzie sasiadow. Moj synek ma 6 lat i teraz to przytulaski, noski noski, itp to taka.codziennosc .jeszcze troche powiem daj buziaka.a.on mi.powie.mamo co ty koledzy patza. Jak ten czas szybko mija!!!
 
Do góry