reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Zdjęcia nie ma co oglądać...
Oh miałam kiepski poranek, testowałam już o 7 rano, ale nie byłam w stanie tu wejść...
Najbardziej bałam się powiedzieć chłopakowi, że znów nic z tego...Ale musiałam...
Ze złością powiedział mi : miałaś testować w niedzielę! (Tak jakby miało to coś zmienić, ale rozumiem go, nerwy już puszczają)
Po chwili powiedział : to niesprawiedliwe... I wyszedł.
Wrócił po kilku minutach i mnie przytulil, peklam...
Ostatnie cykle starałam się zluzowac, nie myślałam o tym, jak był negatyw to się jakoś nie przejmowalam, a dzisiaj... Ahh szkoda gadać... 28 cykl...
 
reklama
Mam nadzieje ze bola tak mocno bo coś się tam dzieje. Wczoraj wcześnie spać poszłam, taka byłam zmęczona jak nigdy. Mąż mnie budzi z krzykiem która godzina ,budzik nie dzwonil, jasno jest, ja na zegarek a tam 22.30 hehehe
 
Kochana może to jakiś znak!!!!

O ja ! Gratuluję Lux!!!! Kiedy usg prenatalne?? Pokazuj brzuszek!

f2w33e3ka3hk0j3z.png
dziekuje :) wieczorem zrobie to wstawie bo jestem w pracy, prenatalne za 10 dni :)
 
Zdjęcia nie ma co oglądać...
Oh miałam kiepski poranek, testowałam już o 7 rano, ale nie byłam w stanie tu wejść...
Najbardziej bałam się powiedzieć chłopakowi, że znów nic z tego...Ale musiałam...
Ze złością powiedział mi : miałaś testować w niedzielę! (Tak jakby miało to coś zmienić, ale rozumiem go, nerwy już puszczają)
Po chwili powiedział : to niesprawiedliwe... I wyszedł.
Wrócił po kilku minutach i mnie przytulil, peklam...
Ostatnie cykle starałam się zluzowac, nie myślałam o tym, jak był negatyw to się jakoś nie przejmowalam, a dzisiaj... Ahh szkoda gadać... 28 cykl...
najgorzej jest powiedziec, ze nic z tego :( wiem po sobie, wyplacz sie, to pomaga
 
Zdjęcia nie ma co oglądać...
Oh miałam kiepski poranek, testowałam już o 7 rano, ale nie byłam w stanie tu wejść...
Najbardziej bałam się powiedzieć chłopakowi, że znów nic z tego...Ale musiałam...
Ze złością powiedział mi : miałaś testować w niedzielę! (Tak jakby miało to coś zmienić, ale rozumiem go, nerwy już puszczają)
Po chwili powiedział : to niesprawiedliwe... I wyszedł.
Wrócił po kilku minutach i mnie przytulil, peklam...
Ostatnie cykle starałam się zluzowac, nie myślałam o tym, jak był negatyw to się jakoś nie przejmowalam, a dzisiaj... Ahh szkoda gadać... 28 cykl...
Ojjj kochana... strasznie mi przykro! :( wiem że żadne słowa teraz nie ukoja Twojego bólu i rozczarowania. Mam nadzieję ze po wizycie w klinice uda się wam z pierwszym podejściem. Trzymam za Was mocno kciuki!!!!!

f2w33e3ka3hk0j3z.png
 
Ojjj kochana... strasznie mi przykro! :( wiem że żadne słowa teraz nie ukoja Twojego bólu i rozczarowania. Mam nadzieję ze po wizycie w klinice uda się wam z pierwszym podejściem. Trzymam za Was mocno kciuki!!!!!

f2w33e3ka3hk0j3z.png
Mamy zamiar w czwartek jechać... Jeszcze skontaktuje się z moim gin w poniedzialek
 
Mamy zamiar w czwartek jechać... Jeszcze skontaktuje się z moim gin w poniedzialek
Musi to być dla Was cholernie ciężkie. Szczególnie po tylu miesiącach rozczarowań. Wierzę z całego serca ze w klinice wam pomogą i już niedługo ujrzycie 2 wspaniałe kreski. Czeka Was wiele badań ale warto by móc przytulić swoje maleństwo. Dobrze ze się nie poddajecie. Trzymam kciuki za wizytę w klinice!!!!!

85993e3kbt9gkxpn.png
 
reklama
Do góry