reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
No to podobno w lewym jajniku pojawiły się już dwa pęcherzyki i mają po ok 10 mm. Jutro zadzwonię do klinki bo jak tak rosną to wolałabym nie tylko w poniedziałek ale i w sobotę mieć USG

Działajcie już, czy przed lUl raczej nie??


hehe poczekaj[emoji23]ja mialam bardzo poranione dziąsła i wosk w użyciu non stop ale tylko na poczatku.
Jutro, pojutrze i prawdopodobnie przez następny tydzień bedziesz na diecie "miękkiej"[emoji39]
Potem bedzie spoko, a jak juz w ogole nie bedziesz czuła nic tzn ze czas na dokrecanko.
Ja mam co 4 tygodnie. I juz tak sie zeby przyzwyczaiły i najgorsze przesuwki sie chyba dokonały ze nawet po dokreceniu nie ma tragedii, dzien, dwa zeby są wrażliwe a potem normalnie.
Organizm sie przyzwyczai do ciała obcego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie po założeniu było w miarę, ale na drugi dzień tak mnie szczęka bolała...szok! Też właśnie przez kilka dni nie mogłam normalnie jeść, ale ja miałam też w środku między dziąsłami taki drut, żeby szczękę rozszerzyć...


Ah dziewczyny wstąpiła nowa energia :-D morfologia m z 3% poprawiła się na 8% cudownie, więc na maj umawiam się na stymulacje i wierzę że to dzieciątko poczęte w zeszłym roku w maju teraz wróci i będzie wszystko dobrze.
Więc można spokojnie naszych mężczyzn faszerowac wit. C,E kwasem foliowym i u nas orzechy brazylijskie wprowadzone do codziennej diety. ;)
Świetna informacja!


Podrzucam mu do jedzenia
Hahaha, jak psu, albo dzidziusiowi [emoji3]


Tak dawno mnie tu nie było. Trochę sobie odpuściłem starania, chociaż chyba bardziej to sobie wmawiam. Jak męża nie było to ok ale teraz był a ja oczekuję na @ która powinna być wczoraj albo dzisiaj i nie ma. Wszystkie znaki na niebie wskazują że lada chwila będzie. Mam nadzieję bo chciałam w piątek lub sobotę wziąć się za badanie hormonów a te mam zrobić od 2 do 4 dnia. Mam nadzieję że przyjdzie skubana bo później długi weekend i może czas minąć.
Gratuluję tym którym się udało
Trochę Cie nie było :) A wiesz kiedy miałaś owu??


U mnie temp spadla z 37.03 na 36.64 wtf dzis dopiero 24 dc...

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
Może implantacja :)


Dzień dobry Kobietki :)

Kiedy w końcu będzie ciepło i słońce bo już mam dość tej pogody, nic się nie chce! :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram, przydałoby się...



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Cześć rybeńki [emoji11] czytam cały L czas, Ale widzę że trochę się pozmieniało [emoji6]

Cykl z mierzeniem temp miał być spokojny i sielankowy... A tu 17dc i chyba nic... any ideas? @Lanvin @Spark @Docia1975 @bertha pomożecie zbłąkanej duszy? [emoji16] ten jeden skok to wina portugalskiego wina, więc włączyłam ignorowanie [emoji1]

1493274418-aaaaaa.png


@StorAnia [emoji36] wiecznie wiatr w oczy, niech to szlag... Ale dziewczyny mają.rację, skoro non stop coś się dzieje to może być.wina samca... trzymam kciuki misiu [emoji11]

@marc jak tam, jak cykl? [emoji11]

Miałam coś jeszcze napisać, Ale jak zwykle przypomnę sobie później [emoji16]

I dzień dobry w ten do doopy, pochmurny dzień [emoji36] WIOSNO WRACAJ!!! [emoji24] [emoji24]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]
 
Ja wczoraj po pracy byłam na zebraniu w przedszkolu, dostaliśmy diagnozy dzieci, oczywiście w samych superlatywach, jakby ktoś w szkole chciał sprawdzić :) oczywiście panie powiedziały, że dzieci przechodzą jakiś bunt ostatnio i nie chcą ich słuchać, też to niestety zauważyłam. Później wyprosiliśmy Panie i uzgadnialiśmy zakończenie roku :) 8 czerwca robimy w przedszkolu, dzieci zrobią przedstawienie, panie dostaną prezenty i kwiaty, dzieci dyplomy i książki, mamy przynieść ciasta itp i zrobimy też poczęstunek. Za to parę dni wcześniej 5 czerwca prawdopodobnie pójdziemy wszyscy z dziećmi na salę zabaw, żeby tam zrobić im pożegnanie :) aż mi się łezka w oku zakreciła, że mój syn już przedszkole kończy...zwłaszcza, że nasze przedszkole jest super, dzieciaki w grupie są cudowne, naprawdę lepszej grupy nie mógł trafić :)

Jeśli chodzi o prezenty dla Pań, są 3 Panie, ustaliliśmy, że każda dostanie bon do Apartu lub Briju, za 150 lub 200 zł każda, jeszcze nie wiemy dokładnie, ale myślę, że będą zadowolone :) ale w pewnym momencie jedna z mam, która pracuje w innym przedszkolu, zaczęła mówić, że u nich panie dostawaly prezenty wartości ok. 400-500zl każda! Nam szczęki opadły, ja rozumiem, że to koniec przedszkola, że jest podziękowanie, ale 500zl? Przecież są też inne wydatki, bez przesady...U nas w tym roku jest 18 dzieci, także i tak tej kasy wychodzi kilkaset złotych mniej, niż jak było nas 25 wcześniej. A jak to u Was było? Jakie prezenty Panie dostawaly??




qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Cześć rybeńki [emoji11] czytam cały L czas, Ale widzę że trochę się pozmieniało [emoji6]

Cykl z mierzeniem temp miał być spokojny i sielankowy... A tu 17dc i chyba nic... any ideas? @Lanvin @Spark @Docia1975 @bertha pomożecie zbłąkanej duszy? [emoji16] ten jeden skok to wina portugalskiego wina, więc włączyłam ignorowanie [emoji1]

1493274418-aaaaaa.png


@StorAnia [emoji36] wiecznie wiatr w oczy, niech to szlag... Ale dziewczyny mają.rację, skoro non stop coś się dzieje to może być.wina samca... trzymam kciuki misiu [emoji11]

@marc jak tam, jak cykl? [emoji11]

Miałam coś jeszcze napisać, Ale jak zwykle przypomnę sobie później [emoji16]

I dzień dobry w ten do doopy, pochmurny dzień [emoji36] WIOSNO WRACAJ!!! [emoji24] [emoji24]

[emoji304][emoji292][emoji560][emoji128][emoji240][emoji64]
Póki co owu nie było, tyle można stwierdzić :) pewnie będzie po 20dc, ostatnio też trochę czekałaś :) a jakieś objawy, śluz, jajniki, cokolwiek??



qdkkj44j6bi2vbec.png
 
Działajcie już, czy przed lUl raczej nie??




qdkkj44j6bi2vbec.png

Wczoraj to taki spontanik - wiem, że dla starań to za wcześnie zdecydowanie bo dopiero był 5 dc. Teraz jednak musimy się powstrzymać bo przed implementacją zalecają od 4 do 7 dni hodowania żołnierzy. Więc zgodnie z zaleceniem teraz działać nie będziemy ale po implementacji jeszcze dowalimy naturalnymi staraniami :)
 
reklama
@marc @Lanvin dla par małżeńskich Invitro jest tutaj darmowe. Wiec musze ogarnąć tylko lekarza tutaj, razem z mężem przejść wszystkie badania znowu tutaj i do dzieła.
W pracy fajnie, ciekawie. Dzieciaki rosną jak na drożdżach. Ostatnio miałam takie złe myśli... Ze lesbijki i maja dzieci, a ja nie mogę... No cóż, na szczęście przeszły.
Gorzej z wypłata, bo procedura zatrudnienia tutaj trwa około miesiąca, a ze moja pani, która mnie zatrudnia ma w doopie wszystko to trwa u niej już drugi miesiąc. Od trzech miesięcy nie dostałam wypłaty przez nią, bo jej się nie chce dokumentów wypełniać. Wiec ta jedna mama prawniczka napisała przedsadowne pismo i w końcu sprawa ruszyła, bo zainteresowali się nią przełożeni. Teraz czekam na przelew za te trzy miesiące pracy.
A jeśli chodzi o mieszkanie, to czekamy na moja kasę, żeby się porządnie urządzić. Wyposazenie kuchni dostaliśmy w prezencie od szefa męża :-) :) Jak urządzimy się na dobre to Wam pokaże :)
A teraz szukam jakiejś diety na niedoczynność tarczycy :tak:
 
Do góry