reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

zgryźliwabasia ja mojemu jestem wdzięczna, że bez problemu jeździ do lekarzy i się bada a to teraz na nim skupiła się cała uwaga. Potrafi nawet po wizycie w " pokoiku" żartować.
Dzieciątko jest naszym wspólnym marzeniem, więc oboje robimy wszystko aby się spełniło. A nie tylko my musimy się badać i rozkładać nogi przed obcymi;)
 
reklama
zgryźliwabasia ja mojemu jestem wdzięczna, że bez problemu jeździ do lekarzy i się bada a to teraz na nim skupiła się cała uwaga. Potrafi nawet po wizycie w " pokoiku" żartować.
Dzieciątko jest naszym wspólnym marzeniem, więc oboje robimy wszystko aby się spełniło. A nie tylko my musimy się badać i rozkładać nogi przed obcymi;)

Ale ja nie o tym, miałam na myśli tylko przyjmowanie suplementów. Nie chce dopóki lekarz mu nie zaleci. Wizytę ma zaplanowana w maju i od tego tez się nie miga. Miałam na myśli przyjmowanie suplementów i witamin ot tak profilaktycznie :)


[emoji64]
 
Dziewczyny czy po stymulacji CLO owulacja jest wcześniej. Mam brać od 5 do 10 przez 5 dni rano i wieczorem. Do tej pory owu wypadła ok 16 dc. Czy to die zmieni po clo

Ja brałam od 3 dc ale po dwie tabletki. Mi przyśpieszył o jakieś 4 dni i owulację i nadejście @. Poza tym to na mnie niestety nie dział tak jak bez niego tak z nim miałam tylko jeden pęcherzyk większy...
 
Witam porannie :)
@Docia1975 wiem kochanie, że clo od 5 dc ;) kiedyś brałam raz dziennie i efekt był kiepski. Tak więc aplikuję sobie 2 razy dziennie. Co będzie to będzie. Trudno ;)
❤ wszystkim zafasolkowanym wielkie gratulacje! A tak nawiasem to jak zwykle zazdroszczę ;)

Po wczorajszej wizycie u ginekologa jestem zła na cały świat. Po pierwsze bakteria inna niż poprzednio , cholera wie czemu. Po drugie mój D też musi się przeleczyć. Jeśli to będzie antybiotyk to pewnie znowu wszystko szlag trafi :(
Na dodatek jeszcze zapomniałam o recepcie na luteinę :(
Nie był to dobry dzień :(
A na domiar złego, moja rybka w akwarium dostała szmergla, chlapie jak szalona, cała komoda na której stoi akwarium spęczniała... SZLAG!
Pojechaliśmy do castoramy dociąć z płyty 3 półki, żeby wymienić górę i spód w komodzie i górę od takiej niskiej półki pod tv na której stoi spęczniała komoda i... i kolor jest inny... Trudno, rybka na patelnię! ;)
Zresztą zakupy zakończyły się pełnym bagażnikiem... nawóz do hortensji, borówki, róż, roślin kwitnących, rododendronów, azalii... o mamo, głowa mnie boli jak pomyślę ile mam pracy...

Ojjjj biedna, rzeczywiście wczorajszy dzień sprzedał Ci kopniaka ale trzeba poprawić koronę i walczyć dalej. Ja też wczoraj na wizycie się wkurzyłam. Lekarz miał godzinę obsuwy a ja musiałam siedzieć wśród szczęśliwych par z brzuchami (przepraszam ale strasznie to trudne dla mnie obecnie). Poza tym że ma dwa pęcherzyki rosnące to nawet jakie jest endometrium mi nie powiedział...
Poza tym coś przy lewym jajniku mu się nie podoba, że niby jak wodniak niekoniecznie - ta sama zmiana była widoczna przed laparoskopią ale w trakcie laparoskopii stwierdził że nie ma wodniaka tylko inne zrosty i badziewia i to ponaprawiał więc już sama nie wiem...
Generalnie to nie był dobry dzień. Dobrze że przynajmniej mój m wrócił z delegacji i mogliśmy się poprzytulać bo teraz do inseminacji pewnie trzeba będzie odpuścić sobie żeby żołnierze sił nabrali
 
Witam porannie :)
@Docia1975 wiem kochanie, że clo od 5 dc ;) kiedyś brałam raz dziennie i efekt był kiepski. Tak więc aplikuję sobie 2 razy dziennie. Co będzie to będzie. Trudno ;)
❤ wszystkim zafasolkowanym wielkie gratulacje! A tak nawiasem to jak zwykle zazdroszczę ;)

Po wczorajszej wizycie u ginekologa jestem zła na cały świat. Po pierwsze bakteria inna niż poprzednio , cholera wie czemu. Po drugie mój D też musi się przeleczyć. Jeśli to będzie antybiotyk to pewnie znowu wszystko szlag trafi :(
Na dodatek jeszcze zapomniałam o recepcie na luteinę :(
Nie był to dobry dzień :(
A na domiar złego, moja rybka w akwarium dostała szmergla, chlapie jak szalona, cała komoda na której stoi akwarium spęczniała... SZLAG!
Pojechaliśmy do castoramy dociąć z płyty 3 półki, żeby wymienić górę i spód w komodzie i górę od takiej niskiej półki pod tv na której stoi spęczniała komoda i... i kolor jest inny... Trudno, rybka na patelnię! ;)
Zresztą zakupy zakończyły się pełnym bagażnikiem... nawóz do hortensji, borówki, róż, roślin kwitnących, rododendronów, azalii... o mamo, głowa mnie boli jak pomyślę ile mam pracy...

Aniu niestety tak jest, że to może facet ma bakterie i ci ja przekazuje :/.
A z ogrodem przecież to kochasz , my w sobotę jedziemy oglądać roślinki.
I nie zabijaj rybki .
Mój gin nie oddzwonil z wynikami. Moze mu pani z rejedtracji nie powiedziała żeby maila odczytał. Ostatnio po tygodniu się przypomniałam to prsepraszala bo zapomniała.
Miłego dnia dziwczyny, ja ide dalej spać bo mam wolne
 
reklama
Do góry