reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
ja ostatnie dni nie spie wiecej niz 4h na dobe.. dzisiaj tez polozylam sie kolo 23 i pobudka 1:40.. mamy 3:25 a ja dalej nie spie oczy jak 5zl jakas poddenerwowana jestem.. to sie w koncowce wyspie na zapas nie ma co
Ja też miałam ogromne problemy ze spaniem a od trzech nocy słuchajcie biorę sobie długi prysznic zaraz przed położeniem spać
Nie wiem jaki to ma wpływ ale śpię jak dziecko [emoji16]
Odpukac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dzis sie skapnełam ze lekarz szyjke mi mierzyl skrocila sie z 5,1 na 3,7 w ciagu poltorej tygodnia 1,5cm ciekawe jak dalej bedzie szlo jutro mam 37.0 wiec ciaza donoszona juz bedzie. Jestem podekscytowana hehe

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
troche bolało I troche piekło, poza tym bardzo dziwne uczucie... ale przyzwyczaiłam się.
Dzieku za info :-) moze nie bedzie tak zle :)

Zapowiadali takie burze i ulewy... A tu ani kropli... kolejna duszna nic aż się nie chce kłaść spać ! :wściekła/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U mnie cewnik zakładali już po znieczuleniu. Wyciąganie potem nie bolało, chwila nieprzyjemności.

A z dokumentów chcieli na izbie tylko kartę ciąży.

Ja bym nie chciała m przy cc, nic to przyjemnego, a ludzi tam pełno wokół. Anestezjolog, jego pielęgniarka, dwóch chirurgów, instrumentariuszka, neonatolog, położna, więcej nie pamiętam. Wrażliwi niech nie patrzą w lampę, wszystko się odbija :p
 
Byłam dzisiaj na ktg pisały sie słabe ale nieregularne skurcze których nie czułam jakos bardzo, czułam ze brzuch sie napina tylko. Wróciłam do domu i cały brzuch mnie boli jak oddycham. Masakra jakas, pozatym psychicznie tez jakas taka rozbita jestem;-/ tez tak macie? To normalne?
 
Hej babeczki :) to znowu Ja :) niezdecydowana sierpniowa Matka :)

Caly czas Sie zastanawiam Czy isc Na ta wizyte jutro bo boje Sie Ze znow wyjdzie Ze synek mniejszy I do konca ciazy bede Sie martwic Jak nie Wiem :/
Ktg I ostatnie usg ktore bylo robione 2 tyg temu bylo okay (lozysko, wody plodowe) Tak napisane w opisie. Na ktg chodze raz w tyg Teraz do szpitala I Alu czas jest okay.
Jedynie brzuszek, glowka I nozka byla mlodsze o te 1.5 tyg wtedy co
Mnie martwi. I Nie Wiem Czy Jak pojde jutro to cos zmieni?

Przeglam wszystkie badania Wyniki przez cala ciaze I byly okay dopiero Teraz w 34 tyg od koedy poszlam do innego lekarza bo Moja wyjechala :/ I Nie Wiem Czy jego maszyna moze kiepska byla Czy co:/ Na zdjeciu Co jest kosc udowa waga jest napisana jakas 2320g a Na opisie ktory wydrukowal
Byl 2240:(
I Nie Wiem Czy isc dla swietego spokoju sprawdzic Czy tyje ten Moj
Maluch Czy Jednak Nie I Nie psuc sobie ostatnich dni ? Bo
Przeciez to Nic Nie zmieni :/

Byłam juz zdecydowana aby iśc ale mama mi
Namieszała dzisiaj bo była u swojej pani doktor ((ogólny lekarz), która rodziła 2lata temu i tak od słowa do słowa o wakacjach i pomocy dziecka powiedziała wlansie ze martwię sie i ona powiedziała ze ona by nke szła nic sprawdzać bo dziecko moze byc mniejsze i nie ma sensu iśc i marnować pieniądze bo i tak te wyniki beda nieproporcjonalne (bo wymiary w tak zaawansowanej ciazy wahają sie do 3tyg w przód i w tył)
Zaczelam czytać na necie i tak wlasnie wszedzie jest.
Z moja córcia miałam
Ostatnie usg robione w 32+5 i ważyła wtedy 2020g. A jak robiłam z synkiem teraz 31+5 to waga była 1900g wiec pewnie w tydz mogl przytyć te 120g i dogonił by siostrę :)
Wiec sie zastanawiam czy ten nowy lekarz nie popełnił błędy przy mierzeniu i tylko mnie nastraszył :(
I znow mam dylemat czy iśc do innego lekarza ktory wcale moze nic nie wniesie bo dziecko jest duze i wymiary znow moge wyjsc inne bo inna maszyna :(

Poradzcie sierpniowki matce frustratce :)
Maz mowi idź jak masz sie lepiej czuć, ale boje sie tej wizyty czy ona mnie uspokoi czy nie zdenerwuje bardziej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koronkaa trudno doradzić, zrób tak jak czujesz. Ja gdybym była w takiej sytuacji poszłabym. Bo jeśli nie pójdziesz nie przestaniesz o tym myśleć. Można powiedzieć, że nawet Twoje nerwy rozumiem. Na USG dr powiedział, że łożysko robi się niewydolne i (chyba) ma cechy zwapnienia. Pytam go czy powinnam monitorować na KTG? Czy będziemy się częściej widzieć w takim razie aby mieć to pod kontrolą? On na to, że nie. Że CC za 2 tyg i jeśli dziecku będzie źle to da znać skurczami i wcześniejszym porodem. I tu zaczynają się moje rozterki :) Co jeśli nie da znać? Co jeśli pojadę na cc a tam mi powiedzą, że za późno? No więc sama zdecydowałam, że będę jeździć na IP. Jutro jadę powiem, że słabiej czuję ruchy a mam stare łożysko i chcę sprawdzić czy wszystko ok. I dalej już będę postępować wg wskazań lekarza z IP.
 
reklama
papercut też zaczynam już garnki w kuchni przestawiać :)
Latika witaj ponownie, ja też cię pamiętam :)
agata dla mnie ta ciąża też trudna psychicznie :(
koronkaa z tego co piszesz, to z Maleństwem wszystko jest dobrze, ja bym nie szła na tą dodatkową wizytę żeby sobie nie mieszać w głowie, ale jak czujesz, że musisz pójść żeby być spokojną to idź. Przy pomiarach zawsze jest jakiś margines błędu, szczególnie teraz w zaawansowanej ciąży.
 
Do góry