reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Hej, Wojtuś ululany więc mam chwilkę na forum:-) Faisca gratuluje!;-) Nie będę każdej odpisywać, ale odniosę się ogólnie do Waszych wypowiedzi. Moje dziecko po szpitalu bardzo spadło, bo na wypisie miał jakieś 3520 a po 3 dniach 3200. Teraz nadrabia i dwa dni temu miał 3750. We czwartek będzie położna i znów go zważymy;-) Myślę, że do 4kg dobije;-)Wiem, że już to pisałam, ale odkąd poznaliśmy przyczynę płaczu dziecka- siedziało na piersi a wcale się nie najadało- dokarmiamy go butelką i jest spokój. Dziecko ładnie śpi, potem czuwa spokojnie, zmieniam pieluchy bez wrzasku, kąpiel bez wrzasku... no po prostu ulga na całego. Wiadomo, że ma swoje godziny płaczu- codziennie między 19:00 a 21:00 (mimo, że wszystko ma zapewnione:confused:) ale to nie jest tamten wrzask;-) Przy urodzeniu mały miał 53cm i chyba niewiele się zmieniło. Nadal wchodzi spokojnie w rozmiar 56, pieluchy nadal 1.
Co do uśmiechu. Od paru dni uśmiecha się coraz więcej- głównie we śnie, ale zdarzyło się mi wczoraj i dzisiaj, że mówiąc do niego strzelał mi uśmiech pełną gębą. Chyba to jeszcze niezbyt świadome, ale piękne:-)

No i tak to. Od wczoraj gotuje obiady:-D Szał! Mąż aż oczy otwierał ze zdumienia. W końcu potrafię określić, kiedy mały pośpi dłużej i zapitalam po mieszkaniu- sprzątam, gotuje itd. Pomaga mi też mama. Wpada na parę godzin, więc mogę wyskoczyć na zakupy, zrobić sobie dłuższą kąpiel itd. Jest moim ratunkiem, kocham ją za to! Mąż zapitala po różnych robotach, ale kiedy tylko może przejmuje młodego i też bardzo mi pomaga. Jest super tatą!

Uzewnętrzniłam się Wam:-) Póki dziecko śpi idę ogarnąć kuchnię po gotowaniu. Pozdrawiam:-)
 
Pisze wiadomosc spycjalnie dla Magdy - tej ktorej coreczce sie ulewa !!!!!!
Pisalam wczesniej ze zmienilam butelki i po dwoch karmieniach roznica jest ogromna -pisalas ze zmieniasz mleko a ja po probie stwierdzam ze lepiej zmienic butelke ....!!!!!!! Ja po namowie taty ktory byl swiatkiem jak mala pije stwierdzil ze ona sie dlawi tym mlekiem i lapie duzo powietrza polyka go a pozniej tak jej sie odbija i boli brzuszek -stwierdzilam ze warto sprobowac .....odbija jej sie delikatnie ,a nie jak wczesniej (ala przebicie balonu ) poki co jestem zadowolona ze zmiany i mala chyba tez bo smacznie spi -sorki ze tak nie skladniowo ,ale w biegu (rodzice sie pakuja)
 
reklama
Madzia ale do mleka z avantu masz smoczek 2 a ja kupilam 1 niby do herbatki ale sa mniejsze a to zdjecie


Jechalam dokupic same smoczki do butelek bo w zestawie sa dwie butle ze smoczkiem 1 i dwie z 2 -a ja wszedzie pozmienialam na te z 1kropelka i zauwazylam ze sa tez avent naturals troszke sie roznia smoczkiem
 

Załączniki

  • 1409415674779.jpg
    1409415674779.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 54
  • 1409415724701.jpg
    1409415724701.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 50
  • 1409415752037.jpg
    1409415752037.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
Do góry