reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży

Witajcie dziewczyny :-) Teraz będę częstym gościem na BB bo sama jestem w ciąży. Dwie kreski na teście były dla mnie nie małym szokiem :szok:
udaaaało się!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D Gratuluje Wam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
cześć dziewczyny u mnie przprowadzka przy samym końcu, jeszcze święta, masakra totalna:no: i już wyprawka prawie gotowa czekamy na małego albo i nie malego bo na ostatnim USG wyszło że waży 2389g:szok::szok::szok: a co u Was?:-)
 
reklama
No jak to zwykle bywa udało się jak już wcale nie chciałam :-p Wszystkie plany na przyszły rok mi się skomplikują: przeprowadzka, studia, drugi psiowy... Ale nic damy radę :laugh2: Oby się kluch dobrze rozwijał :tak: Dziś miałam hcg (czekam na wyniki) a jutro wizyta u gina i usg... Kto wie, może już cosik zobaczę :laugh2:
 
bonusowa gratulacje :) a który to tydzień??

Przedwczoraj robiłam betkę i miałam 331 więc jakoś tak czwarty... Ale już wczoraj musiało nieźle urosnąć bo byłam u gina i mówił, że na usg nie będzie jeszcze nic widać a było :-D Maleńki bo maleńki, ale pęcherzyk ciążowy :tak: Dziś robiłam kolejną betkę i prg, jutro z wynikami do gina... Mam nadzieję, że ładnie wzrasta :sorry:
 
No tak ale stresa troszku mam :-( Piątkowa betka 693, czyli wzrosła, ale zdaniem mojego gina trochę mało... Prg 10,40- jego zdaniem też mało choć mieści się w normie I trymestru. W sobotę miałam kolejne usg: pęcherzyk urósł i miał 2,8mm i widać było halo wokół niego. Ciałko żółte obecne. Ale dostałam duphaston 3x dziennie po 1 tab i luteinę dopochwowo 2x po 2 żeby podnieść progesteron. Jutro kolejne hcg o prg rano a wieczorem wizyta. A do tej pory nie przemęczać się, nie dźwigać i 0 sexu :-( Często się zdarza, że początki takie trudne? Mam w ogóle się czym przejmować? Nie powiedział mi, że ciąża zagrożona czy cuś... Ale póki serduszka nie zobaczę to się nie uspokoję. Jestem już na maksa zakręcona :eek:
 
No tak ale stresa troszku mam :-( Piątkowa betka 693, czyli wzrosła, ale zdaniem mojego gina trochę mało... Prg 10,40- jego zdaniem też mało choć mieści się w normie I trymestru. W sobotę miałam kolejne usg: pęcherzyk urósł i miał 2,8mm i widać było halo wokół niego. Ciałko żółte obecne. Ale dostałam duphaston 3x dziennie po 1 tab i luteinę dopochwowo 2x po 2 żeby podnieść progesteron. Jutro kolejne hcg o prg rano a wieczorem wizyta. A do tej pory nie przemęczać się, nie dźwigać i 0 sexu :-( Często się zdarza, że początki takie trudne? Mam w ogóle się czym przejmować? Nie powiedział mi, że ciąża zagrożona czy cuś... Ale póki serduszka nie zobaczę to się nie uspokoję. Jestem już na maksa zakręcona :eek:
spokojnie nie martw się:tak: Twój gin. profilaktycznie przepisał żeby na pewno było wszystko ok a początki są bardzo trudne i trzeba baaaardzo uważać jak już pierwszy trymestr minie to na pewno będzie ok:tak: a na kiedy masz termin?:-)
 
spokojnie nie martw się:tak: Twój gin. profilaktycznie przepisał żeby na pewno było wszystko ok a początki są bardzo trudne i trzeba baaaardzo uważać jak już pierwszy trymestr minie to na pewno będzie ok:tak: a na kiedy masz termin?:-)

Jeszcze nie wyznaczył, ale z OM wynika, że coś koło 19 sierpnia :-D Tyle, że coś mi się zdaje, że owulacja musiała się przesunąć. Poza tym ja nigdy nie miałam regularnych cykli więc poczekam na termin z usg :-)
 
Witajcie dziewczyny :-) Teraz będę częstym gościem na BB bo sama jestem w ciąży. Dwie kreski na teście były dla mnie nie małym szokiem :szok:
GRATULUJE!!!!!!!!

udaaaało się!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D Gratuluje Wam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
cześć dziewczyny u mnie przprowadzka przy samym końcu, jeszcze święta, masakra totalna:no: i już wyprawka prawie gotowa czekamy na małego albo i nie malego bo na ostatnim USG wyszło że waży 2389g:szok::szok::szok: a co u Was?:-)

no nareszcie bo sie za wami stesknilam :):):)


bonusowa nie martw sie - najwazniejsze ze jestes pod dobrym okiem gina :*
 
reklama
Do góry