reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Ja w pon wizyta, dalej jestem zaglucona, ale chyba trochę mniej… zaraz ruszamy z bombelkiem na zakupy żeby zdążyć przed tłumem 😅 trzymam kciuki za was dziewczyny i za wasze badania 🤞🏻🤞🏻
 
reklama
Cześć! Powodzenia na wizytach 😀 Chorym dużo zdrówka 😘

Ja odebrałam wyniki na boreliozę i interpretacja negatywna, więc powinien być spokój, ale coś tam wyszło w + więc mimo wszystko dalej się martwię i zrobiłam dziś te badanie za 590 zł żeby mieć już względny spokój z tym, że muszę na wyniki czekać teraz 2 tygodnie.
Mam wspaniałą panią pielęgniarkę nic mnie nie boli przy pobieraniu, jest mega ciepłą osobą. Zaczęła się mnie wypytywać dlaczego tak szukam i szukam, może powinnam pójść do psychologa porozmawiać i w końcu wyluzować. Do tego pytania po co mi nifty. Aż się popłakałam w gabinecie (co te hormony robią z człowiekiem 😆)
No i powiedziała, że zawsze mogę przyjść sobie do niej porozmawiać chociaż na chwilę, no kochana jest. Jeszcze ma taki łagodny ton głosu.
Dziś jeszcze będę dzwonić się umawiać na 8 grudnia na prywatną wizytę.
 
Cześć! Powodzenia na wizytach 😀 Chorym dużo zdrówka 😘

Ja odebrałam wyniki na boreliozę i interpretacja negatywna, więc powinien być spokój, ale coś tam wyszło w + więc mimo wszystko dalej się martwię i zrobiłam dziś te badanie za 590 zł żeby mieć już względny spokój z tym, że muszę na wyniki czekać teraz 2 tygodnie.
Mam wspaniałą panią pielęgniarkę nic mnie nie boli przy pobieraniu, jest mega ciepłą osobą. Zaczęła się mnie wypytywać dlaczego tak szukam i szukam, może powinnam pójść do psychologa porozmawiać i w końcu wyluzować. Do tego pytania po co mi nifty. Aż się popłakałam w gabinecie (co te hormony robią z człowiekiem 😆)
No i powiedziała, że zawsze mogę przyjść sobie do niej porozmawiać chociaż na chwilę, no kochana jest. Jeszcze ma taki łagodny ton głosu.
Dziś jeszcze będę dzwonić się umawiać na 8 grudnia na prywatną wizytę.
No jak mi powiedzial, ze ma dla mnie badania to az klasnelam w dlonie 🤣 Widze, ze Ty tez czlowiek badanie. Ja jak wiem, ze cos moge zbadac i potwierdzic/wykluczyc to az mi lepiej 😁
 
reklama
Ja dalej kaszel jak z zepsutego gaźnika 😢 oko lewe troche lepiej ale za to prawe padło... mam antybiotyk i zobaczymy za 2-3 dni jak będzie.
Mam nadzieje że w kropkiem wszystko ok mimo tych zdrowotnych przygód.
Zapytalam o przeziebienie. Czy to moze cos pochrzanic. Padlo kategoryczne „Nie.” i tego sie trzymajmy :) Mnie jak zasmyra w gardle to tez przydusi 😩 Nawet nie wiem czy i co mozna zapodac na kaszel.
 
Do góry