reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
A ja się rozchorowałam. Całą noc miałam temperaturę, dreszcze, zimne poty. Teraz okropny ból głowy i mięśni. Boję się, że na tak wczesnym etapie może to zaszkodzić ciąży :(

Kitsune trzymam kciuki, żeby jednak było ok.
 
Nie mam kaszlu, kataru malutko. Ale całą noc i pół dnia miałam gorączkę, dopiero koło 14 udało się zbic. W pierwszych tygodniach ciąży najgroźniejsza jest właśnie gorączka. No masakra, aż ryczeć się chce.
 
Nie mam kaszlu, kataru malutko. Ale całą noc i pół dnia miałam gorączkę, dopiero koło 14 udało się zbic. W pierwszych tygodniach ciąży najgroźniejsza jest właśnie gorączka. No masakra, aż ryczeć się chce.
Ja Cie zupelnie rozumiem. Mimo braku goraczki tez sie martwie ze przeziebienie jednak moze miec wplyw. Nawet na koty probowalam spedzic wine, ze mnie czyms zarazily 🤦🏼‍♀️ Doszlam nawet do etapu chamydii 😁 Duzo odpoczywaj, nawadniaj sie, zbijaj goraczke. I strzel sobie miksture z mleka. Jak dla mnie ohydztwo, ale na pewno nie zaszkodzi.
 
reklama
Do góry