reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Mnie niestety nie pomaga na suchy kaszel nic poza twardymi lekami typu thiocodin i steryd wziewny. Mam wtedy straszne ataki aż do wymiotów i płaczu :( Wiem że steryd wziewny można w ostateczności zażyć na krótko (jeśli bez niego jest opcja wykaszleć macice z przydatkami), także chyba w to bym szła 😐 ewentualnie spróbuj się inhalować ectodose albo nebudose hialuronic- to nawilży krtań, jest bez recepty, powinno trochę chociaż ulżyć, pamiętam że używałam to w pierwszej ciąży przy covidzie
Inhalacje musze wdrożyć, przypomniałaś mi ;)
 
reklama
A ja mimo kotow w domu nigdy 🤷🏼‍♀️ Ale w sumie lekarz w klinice mowil, ze wieksze zagrozenie stanowia niemyte warzywa i owoce i surowe mieso. Kocie kupsko musialabym doslownie zjesc.
O to, to. Ja na wsi mieszkam, to od dzieciaka jadłam niemyte owoce i warzywa prosto z krzaka :/ No i surowe mięso wieprzowe jadłam często, bo próbowałam farsz na gołąbki 😆
 
Ja właśnie dostałam wyniki tsh i toxo i jest git :D
 

Załączniki

  • Wyniki toxo.jpg
    Wyniki toxo.jpg
    229,5 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry