reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Zapytalam o przeziebienie. Czy to moze cos pochrzanic. Padlo kategoryczne „Nie.” i tego sie trzymajmy :) Mnie jak zasmyra w gardle to tez przydusi 😩 Nawet nie wiem czy i co mozna zapodac na kaszel.
Pre.nalen są do ssania, isla i fiorda.
Dzisiaj mi mężu jeszcze jakis syrop kupił na miodzie.
Ja najbardziej te oczy przeżywam, bo jestem slepa :D a nie moge soczewek... masakra
 
reklama
Pre.nalen są do ssania, isla i fiorda.
Dzisiaj mi mężu jeszcze jakis syrop kupił na miodzie.
Ja najbardziej te oczy przeżywam, bo jestem slepa :D a nie moge soczewek... masakra
W moich zylach juz chyba plynie Pren.alen 🤣 Herbata z miodem tez wjezdza kilka razy. Ja z natury jestem slepa. Prawie -5 na oba. Ale w pierwszej ciazy odzwyczailam sie od soczewek i przerzucilam sie na okulary.
 
Ja dalej kaszel jak z zepsutego gaźnika 😢 oko lewe troche lepiej ale za to prawe padło... mam antybiotyk i zobaczymy za 2-3 dni jak będzie.
Mam nadzieje że w kropkiem wszystko ok mimo tych zdrowotnych przygód.
Oby tylko lepiej było i kropek sobie rósł zdrowo :)

No jak mi powiedzial, ze ma dla mnie badania to az klasnelam w dlonie 🤣 Widze, ze Ty tez czlowiek badanie. Ja jak wiem, ze cos moge zbadac i potwierdzic/wykluczyc to az mi lepiej 😁
Jakie Ci zlecił badania? 😀 Oj zgadzam się z tym w 100%, że jak można coś zbadać to lepiej to zrobić dla spokoju ducha 😉
 
W moich zylach juz chyba plynie Pren.alen 🤣 Herbata z miodem tez wjezdza kilka razy. Ja z natury jestem slepa. Prawie -5 na oba. Ale w pierwszej ciazy odzwyczailam sie od soczewek i przerzucilam sie na okulary.
Hahah u mnie z herbatą podobie. Ale mam io i nie mogę tyle miodu.
Ja -8 to wierz mi, że totalnie nic nie widzę... w pierwszej ciąży na odwrót, całkiem z okularów zrezygnowałam i same soczewki w opcji dzień + noc
No i mam tego skutki...
 
reklama
Mnie niestety nie pomaga na suchy kaszel nic poza twardymi lekami typu thiocodin i steryd wziewny. Mam wtedy straszne ataki aż do wymiotów i płaczu :( Wiem że steryd wziewny można w ostateczności zażyć na krótko (jeśli bez niego jest opcja wykaszleć macice z przydatkami), także chyba w to bym szła 😐 ewentualnie spróbuj się inhalować ectodose albo nebudose hialuronic- to nawilży krtań, jest bez recepty, powinno trochę chociaż ulżyć, pamiętam że używałam to w pierwszej ciąży przy covidzie
 
Do góry