reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Jakoś w połowie maja chyba robiłam. Robię co pół roku, bo mam sporo torbieli, kontroluje jak się zmieniają. Po porodzie jakoś zimą/wczesną wiosną też pójdę.
Ja robiłam na początku czerwca a przed ciążą robiłam na koniec listopada 2023 więc teoretycznie też co pół roku robię . Teraz również radiolog mówiła że jest kilka torbieli w jednej piersi ale że jest w porządku więc jej ufam raczej gdyby miała jakieś podejrzenia to wysłałaby mnie dalej 😁
 
reklama
Dziewczyny jak liczycie sobie tygodnie ciąży? Lubię sobie co tydzień czytać o rozwoju malucha i się zastanawiam jak wy na to patrzycie. Czy jak jest 33+1 to czytacie 34 tydzień czy 33 ? 😁
Ja się sugerują aplikacja preglife bo ciągle nie mogę zapamiętać w którym jestem tygodniu. 33+0 to wg niej 34tc i lekarz i położna mi powiedzieli że on też tak przyjmują, ale kiedyś inny gine uciął ten jeden bo liczył skończone.
 
Dzisiaj 36+0. Siedzę jak na szpilkach. Od kolejnego tygodnia intensywnie zaczynam zjadać wszytsko co zalecają i chodzić po krawężnikach ha ha
 
Też tak macie że przed każdą wizytą się stresujecie ? 🙈 Ja zawsze się boje ze z szyjka będzie coś nie tak ale powoli do mnie dociera że już coraz bliżej porodu więc to fizjologiczne 🙈😁 pociesza mnie to że już jest zaczęty 34 tydzień 🥰
 
Cześć Dziewczyny! Jestem mamą z Listopadówek 2022 i Majówek 2024. Wokół mnie rodzą się sami chłopcy, mam na wydanie ubranka dla dziewczynki. Body z krótkim, rampersy, koszulki. Mogę wystawić przez olx, żeby było taniej.
Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana, to zapraszam na priv.
 
reklama
Ja się panicznie boję że się przekręci i będzie trzeba cc


Współczuję strachu ale na tym etapie raczej już nie powinna się przekręcić. Dziewczyny z mojej szkoły rodzenia za to chciały rodzic SN a wszystkie 3 mają pośladkowo ułożone dzieci, zaś ja chce cc a dziecko idealnie główkowo położone 😂
 
Do góry