reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

No powiem Ci - czapki z glow za badania! Takiech to nawet ja nie znam 🤣

Co do biopsji - trzymam kciuki ✊🏻✊🏻

No widzisz co głowa może naprodukować przez jedną noc ;D Już jestem zmęczona tym 😆 Piekłam rogale do 1 w nocy i w międzyczasie czytałam różne artykuły. Chyba muszę odpuścić już, co ma być to będzie i tyle 🤷‍♀️
Dziękuję bardzo za kciuki 😘
 
reklama
Dlatego ja chodzę prywatnie. Nie mam siły ani czasu na takie przepychanki. W pierwszej ciąży byłam na NFZ raz, czekałam ponad 2h. na swoją kolej. Stwierdziłam, że nigdy więcej.
Umówiłam się na piątek w luxmedzie. Tylko już nie na wizytę ciążową, a samo USG u lekarki którą już dobrze znam. Mam skierowanie z poprzedniej ciąży jeszcze to szkoda żeby się zmarnowało 😅
 
Słuchajcie, mojego nieszczęścia ciąg dalszy ale teraz już chce mi się z tego śmiać, to chyba bezsilność 😂😂

Chciałam się umówić na USG na NFZ ze skierowania od mojego lekarza prowadzącego.

Zadzwoniłam na infolinię, tam mi babka powiedziała że lekarz do którego chcę się umówić nie robi zwykłego USG i tylko specjalistyczne (No jak *****, skoro moja koleżanka do niego chodzi i ma skierowania od tego samego lekarza co ja?!), przełączyła mnie do mojej położnej mówiąc, że TO ONA POWINNA MNIE UMÓWIĆ NA USG (XDDDD). Mówię położnej co usłyszałam na infolinii, a ta do mnie że w żadnym wypadku i podała mi dwa numery pod które mogę dzwonić. Jeden na umówienie się do innego lekarza, którego szczerze nie znoszę bo ma teksty gorsze niż ten z luxmedu, ale mówię no już trudno, skoro nie mam wyjścia to pójdę do niego byle tylko zobaczyć co tam się dzieje i drugi na infolinię. Dzwonię najpierw do znienawidzonego lekarza, a oni uwaga uwaga ODSYŁAJĄ MNIE NA INFOLINIĘ BO TEN NUMER JUŻ DO UMAWIANIA NIE SŁUŻY. Zadzwoniłam znowu na infolinię, a baba znowu swoje, że to położna ma mnie umówić... Nosz przecież brakuje mi już słów, nerwów i wszystkiego. Już teraz tylko chce mi się śmiać 😂😂😂

Napisałam do tej koleżanki która chodzi do tego dobrego lekarza, może ona skądś magicznie ma do niego numer ;)
A próbowałaś do Piotra Steca do Lux Med?
 
Słuchajcie, mojego nieszczęścia ciąg dalszy ale teraz już chce mi się z tego śmiać, to chyba bezsilność 😂😂

Chciałam się umówić na USG na NFZ ze skierowania od mojego lekarza prowadzącego.

Zadzwoniłam na infolinię, tam mi babka powiedziała że lekarz do którego chcę się umówić nie robi zwykłego USG i tylko specjalistyczne (No jak *****, skoro moja koleżanka do niego chodzi i ma skierowania od tego samego lekarza co ja?!), przełączyła mnie do mojej położnej mówiąc, że TO ONA POWINNA MNIE UMÓWIĆ NA USG (XDDDD). Mówię położnej co usłyszałam na infolinii, a ta do mnie że w żadnym wypadku i podała mi dwa numery pod które mogę dzwonić. Jeden na umówienie się do innego lekarza, którego szczerze nie znoszę bo ma teksty gorsze niż ten z luxmedu, ale mówię no już trudno, skoro nie mam wyjścia to pójdę do niego byle tylko zobaczyć co tam się dzieje i drugi na infolinię. Dzwonię najpierw do znienawidzonego lekarza, a oni uwaga uwaga ODSYŁAJĄ MNIE NA INFOLINIĘ BO TEN NUMER JUŻ DO UMAWIANIA NIE SŁUŻY. Zadzwoniłam znowu na infolinię, a baba znowu swoje, że to położna ma mnie umówić... Nosz przecież brakuje mi już słów, nerwów i wszystkiego. Już teraz tylko chce mi się śmiać 😂😂😂

Napisałam do tej koleżanki która chodzi do tego dobrego lekarza, może ona skądś magicznie ma do niego numer ;)

Jakie zawirowania 😆 Aż mi się w głowie zakręciło 😉 I te słynne odsyłanie od jednego do drugiego... Oby koleżanka pomogła :)
 
A próbowałaś do Piotra Steca do Lux Med?
Nie ma do niego w ogóle wizyt. Zapisałam się do Katarzyny Przygody, do niej chodziłam w każdej ciąży i była okej
Jakie zawirowania 😆 Aż mi się w głowie zakręciło 😉 I te słynne odsyłanie od jednego do drugiego... Oby koleżanka pomogła :)
Nie pomogła, ona też dzwoni na infolinię i jakoś normalnie się umawia 😂😂
 
Poczekam parę dni, mam już dosyć biegania od jednego lekarza do drugiego. Jestem na lekach, beta się zgadza (sprawdzę tylko czy rośnie raz jeszcze) i czekam. Pójdę na USG dopiero za kilka dni

Oby było tak jak mówicie. No kuźwa jeden z podobno najlepszych lekarzy w LuxMedzie, a tu takie cyrki 🙈🙈

Moja czarna lista lekarzy z LuxMedu robi się coraz dłuższa 😂😂
Jeden z lepszych może świadczyć o poziomie pozostałych 😅😅
Trzymam kciuki aby wszystko skończyło się dobrze🥰
 
reklama
Mnie dopada chyba ciążowe zmęczenie 🥵 leżę i nie mogę się ruszyć, a mój niespełna 3 latek akurat ostatnio postanowił zrezygnować z drzemek 🤣 na szczęście bez nudności i innych rewelacji :D tylko jak zrobić obiad???😩😂
 
Do góry