reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Btw jeszcze miałam coś napisać i zapomniałam 🤦🏼‍♀️ ze w sumie to wydałam tyle kasy na BF (głównie na odkurzacz dysona, którego będę musiała spłacić z przyszłej pensji :D ), ze nie mam za co robić bety i to jest jakaś zaleta bycia gołodupcem!😅 muszę trzymać na wizytę, ja tez tylko prywata, z synem chodzę na NFZ do ośrodka rehabilitacji i za każdym razem umówienie się tam na COKOLWIEK graniczy z cudem.. terminy do logopedy są np na 10:30😆 musiałabym się zwolnić z pracy, żeby z nim tam chodzić xD
 
reklama
Mnie dopada chyba ciążowe zmęczenie 🥵 leżę i nie mogę się ruszyć, a mój niespełna 3 latek akurat ostatnio postanowił zrezygnować z drzemek 🤣 na szczęście bez nudności i innych rewelacji :D tylko jak zrobić obiad???😩😂
U mnie zmęczenie jest wiecznie, obojętnie czy to ciąża czy nie 😂 Aczkolwiek najgorzej było na Duphastonie, mimo drzemki i tak zasypiałam na stojąco. Jedynie co to mam ostatnio problem z witaminami, mają tak duże kapsułki że mam odruch wymiotny jak tylko je do buzi włożę 😆
 
Mnie dopada chyba ciążowe zmęczenie 🥵 leżę i nie mogę się ruszyć, a mój niespełna 3 latek akurat ostatnio postanowił zrezygnować z drzemek 🤣 na szczęście bez nudności i innych rewelacji :D tylko jak zrobić obiad???😩😂
Przyszedl mi wczoraj air fryer… Stoi tuz obok termosia… Tak. Ludzilam sie, ze bede gotowac szybciej i smaczniej 🤣
 
Przyszedl mi wczoraj air fryer… Stoi tuz obok termosia… Tak. Ludzilam sie, ze bede gotowac szybciej i smaczniej 🤣
Ja sobie kiedyś kupiłam lidlomixa. Jak mi stary kupił ekspres do kawy na święta w zeszłym roku, to lidlomix poszedł do szuflady… pewnie na zawsze 😆😆😆 ale za to ekspres chodzi kilka razy dziennie, wiec prezent udany :D
 
U mnie ekspres do kawy poszedł do szuflady... Mam taki na kapsułki, uwielbiam go, ale kapsułki tak zdrożały że odpuściliśmy 😓😓
O Kurcze to nawet nie wiem… mój mąż mi kupuje jeden prezent na rok na wszystkie możliwe okazje razem, to się szarpnął na taki na kawe w ziarnach i to jest mój ulubiony sprzęt w domu🙈 nie przeżyłabym bez niego 😵
 
O Kurcze to nawet nie wiem… mój mąż mi kupuje jeden prezent na rok na wszystkie możliwe okazje razem, to się szarpnął na taki na kawe w ziarnach i to jest mój ulubiony sprzęt w domu🙈 nie przeżyłabym bez niego 😵
A ja nie lubię kawy ziarnistej 😅😅 Daj spokój, opakowanie 16 kapsułek kosztuje w tym momencie 30 złotych. To ja te 16 kapsułek mam na kilka dni. Jeszcze biorąc pod uwagę, że ja i mąż pijemy różne kawy to już miesięcznie sięspora kwota robi
 
Ja sobie kiedyś kupiłam lidlomixa. Jak mi stary kupił ekspres do kawy na święta w zeszłym roku, to lidlomix poszedł do szuflady… pewnie na zawsze 😆😆😆 ale za to ekspres chodzi kilka razy dziennie, wiec prezent udany :D
Dostalismy ekspres na slub. Prosty. Kilka kaw. Jak urodzilam to sprzedalam ten slubny i mowie „No! Pora na wypasiony! Teraz kawy beda mi potrzebne”. Marzyly mi sie kapucziny, latte sratte. Zapytaj mnie ile razy pilam kapuczine 🤣
 
reklama
Do góry