reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
@kejti36 poczekajmy na lekarza, wcale to nie muszą być zle wyniki, nie dokladaj sobie stresu. Wiem, że to nie to samo, ale po plemieniu w 6tc zrobiłam przyrost bety i wyszła mi 56 000, zaczęłam sprawdzać w necie normy, a tam wszystko o zaśniadzie. Prawie zemdlałam. Jak powiedziałam lekarzowi to zrobił wielkie oczy i się uśmiał.
dziękuję 💜 wiem masz rację... już się trochę uspokoiłam... no i... Co ma byc to będzie, mój stres nic nie zmieni - a już na pewno nie na lepsze.
 
i kiedy masz termin tego badania? Tam, gdzie ja chcę robić, oni właśnie każą krew pobrać dzień wcześniej żeby na wizycie był wynik i lekarz od razu szacuje te ryzyka i wszystko omawia w ramach tej jednej wizyty. No zobaczymy co to wyjdzie.
I nifty też zrobię jeszcze w styczniu 😅 a tak Cię podpytuję o terminy bo my w zasadzie ten sam etap 😉
Na 13.02 - to będzie 12+5. Fajnie, że u ciebie za jedną wizytą już będzie wszystko wiadomo, ja jeszcze 2 tygodnie po USG w niewiedzy 🙈
Witam w klubie sundromu białego fartucha... u mnie to samo, u lekarza zawsze powyżej 130/80 a w domu 120/75. Dlatego mierzę w domu i zapisuje wyniki.
Ja muszę znowu pożyczyć od mamy lub siostry i już profilaktycznie zacząć mierzyć 😅 Na ostatniej wizycie jak mi położna zmierzyła miałam 149/84 a myślałam, że nawet zrelaksowana jestem 🙈
 
wiem wszystko to wiem, dlatego musze sie ogarnąć...
Miałam mieć to wszystko jednego dnia, wlasnie po to by sie nie stresowac, ale te wyniki tak szybko zrobili...
zaraz będę miała wynik.nifty i usg... ale byłam też ciekawa czy któraś z Was miała takie niskie wyniki I było ok :(
Ja w pierwszej ciąży w ogóle nie robiłam pappy 🙈
 
Ja jestem z kolei raczej niskociśnieniowcem, ale moja mama zawsze powtarzała że to w ciąży jej się zaczęły problemy z arytmią, więc zobaczymy co przyniesie los, a w sumie to bardziej geny :D

Pozdrawiam z łóżka, bo dzisiaj nie mam siły na nic i tylko na jedzenie się wynurzam 😴
 
reklama
Do góry