reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
we wtorek a do tego czasu oszaleje ...
kejti, upewniałaś mnie tylko w tym, że muszę mieć wynik nifty w dłoni zanim pójdę na pappę i usg🫣 współczuję rollercostera emocji, który sobie właśnie zafundowałaś, jednak szczerze wierzę, że wszystko będzie ok🫶🏻 my tego po prostu nie rozumiemy bo to musi być interpretowane razem z usg i przez specjalistę 🤷🏼‍♀️ zobacz słońce, że nawet nie możesz sobie iść do pierwszego z brzegu lekarza żeby ogarnąć te badania, a co dopiero samemu, w emocjach próbować coś znaleźć w sieci 😉
 
Wyników krwi nie analizuje się bez USG po prostu. Wiem, że łatwo mówić, ale czekaj na lekarza po prostu. On wszystko obejrzy i zanalizuje.

Przewidująca 🤣
Serio to był jeden z pierwszych zakupów. Tylko w listopadzie bo ja miałam jeden za drugim transfery. Biorę duże dawki progesteronu który mnie mocno rozluźnia. Jak przestałam brać to zatwardzenie ale krótko bo więc halo żelazo które mi idealnie unormowało. Myślałam że od żelaza będę miała jeszcze większe zatwardzenie
 
reklama
Do góry