reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Całą noc meczyly mnie skurcze 🙈 oczywiście nie regularne. Jak mi jutro lekarz powie, że nic tam się nie szykuje to się wkurzę.
 
reklama
Całą noc meczyly mnie skurcze 🙈 oczywiście nie regularne. Jak mi jutro lekarz powie, że nic tam się nie szykuje to się wkurzę.
Ja miałam to samo 🤪 a zaczęło się jak położyłam się do łóżka, nawet momentami zaczęły już boleć, ale jak zasnęłam to przeszło bo od 3.30 już nie śpię i nic nie czuję.
 
Ja miałam to samo 🤪 a zaczęło się jak położyłam się do łóżka, nawet momentami zaczęły już boleć, ale jak zasnęłam to przeszło bo od 3.30 już nie śpię i nic nie czuję.
Ja teraz też już nie czuje, ale niektóre były takie, że aż mnie krzyż bolał i nie mogłam przez nie zasnąć 🙈 mam nadzieję, że coś się zaczyna ale urodzić bym chciała pod koniec przyszłego tyg, bo mąż wtedy urlop zaczyna😁
 
Ja teraz też już nie czuje, ale niektóre były takie, że aż mnie krzyż bolał i nie mogłam przez nie zasnąć 🙈 mam nadzieję, że coś się zaczyna ale urodzić bym chciała pod koniec przyszłego tyg, bo mąż wtedy urlop zaczyna😁
To ja tak samo, niby chce jak najszybciej ale jeszcze nie w tym tygodniu, bo mąż od poniedziałku ma urlop a ja w ten piątek mam urodziny i chce je jeszcze spędzić w dwupaku 😁
 
Ja teraz też już nie czuje, ale niektóre były takie, że aż mnie krzyż bolał i nie mogłam przez nie zasnąć 🙈 mam nadzieję, że coś się zaczyna ale urodzić bym chciała pod koniec przyszłego tyg, bo mąż wtedy urlop zaczyna😁
Spokojnie ja tak mam od miesiąca to może jeszcze masz czas ;)
 
To ja tak samo, niby chce jak najszybciej ale jeszcze nie w tym tygodniu, bo mąż od poniedziałku ma urlop a ja w ten piątek mam urodziny i chce je jeszcze spędzić w dwupaku 😁
A nie chcesz sama sobie zrobić prezentu na urodziny? 😁 ja mam termin z om na 9 sierpnia czyli na dzień naszej rocznicy ślubu, byłby fajny prezent 😁
 
A czujesz że są coraz częściej? Do tej pory miałam też ale tylko od czasu do czasu, a ostatnio coraz częściej się pojawiają. Ciekawe czy to coś znaczy, czy tylko się łudzę i sobie wkręcam 🙈😂
Cała sobotę mnie męczyły i tak nic nie ruszyło, codziennie mam od godzin popołudniowych ale potem ustają i cisza. Jutro mam ostatnia wizytę ale pewnie usłyszę znów ze trzeba czekać i w każdej chwili może się zacząć a termin na niedziele
 
Cała sobotę mnie męczyły i tak nic nie ruszyło, codziennie mam od godzin popołudniowych ale potem ustają i cisza. Jutro mam ostatnia wizytę ale pewnie usłyszę znów ze trzeba czekać i w każdej chwili może się zacząć a termin na niedziele
To rzeczywiście juz lada dzień 😊
 
reklama
Do góry