reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Prywatnie chodzę do lekarza, rodzić będę na NFZ ze swoją położna. Lekarz powiedział, że nie robią, bo to długo trwa, a nie ma tam na miejscu położnej, żeby była ze mną przy badaniu.
Tzn. wcześniej by się należało jak miałabym wskazanie od lekarza, że są jakieś nieprawidłowości.
 
Ja tez tyle płace ale faktycznie w tej cenie mam jeszcze ktg
Co lekarz i miejscowość to pewnie inna cena i inna usługa 😉
Przez te upały to ja ledwo żyje, a dziś to szczególnie. Jeszcze rano zachciało mi się wysprzątać całą łazienkę i umyć wszędzie podłogi. Teraz leżę i ledwo oddycham, moczę stopy dla orzeźwienia
 
Co lekarz i miejscowość to pewnie inna cena i inna usługa 😉
Przez te upały to ja ledwo żyje, a dziś to szczególnie. Jeszcze rano zachciało mi się wysprzątać całą łazienkę i umyć wszędzie podłogi. Teraz leżę i ledwo oddycham, moczę stopy dla orzeźwienia
Ja walczę od rana z tymi serdelkowatymi stopami. Starałam się poćwiczyć, kupiłam kompresy chłodzące, trzymam wyżej nogi i oczywiście pije. Na razie nie widzę spektakularnych efektów, ale przynajmniej nie jest gorzej ;)
 
A jak Wam idzie z dbaniem o stopy? Ja obcinam paznokcie chyba godzinę bo muszę robić przerwy na oddech bo brzuch przeszkadza, o pomalowaniu już nie wspomnę 🤣
 
A jak Wam idzie z dbaniem o stopy? Ja obcinam paznokcie chyba godzinę bo muszę robić przerwy na oddech bo brzuch przeszkadza, o pomalowaniu już nie wspomnę 🤣
Ja się od razu poddałam jak tylko brzuch się zrobił większy. Mój mąż obcina mi paznokcie i goli nogi - bardzo się wyrobił przez ostatnie tygodnie.
 
reklama
U mnie teraz 38+3, kilka dni temu ważył 3300. Też chciałam zrobić ktg, ale położna mi powiedziała, że teraz się nie należy - dopiero od terminu porodu.
Dzisiaj doczytałam, że teraz polskie towarzystwo ginekologiczne tego właśnie nie zaleca, dopiero jak minie termin porodu z OM lub z USG jeśli był późniejszy. No i oczywiście we wszystkich stanach patologicznych jak najbardziej też robią.
 
Do góry