reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Co lekarz i miejscowość to pewnie inna cena i inna usługa 😉
Przez te upały to ja ledwo żyje, a dziś to szczególnie. Jeszcze rano zachciało mi się wysprzątać całą łazienkę i umyć wszędzie podłogi. Teraz leżę i ledwo oddycham, moczę stopy dla orzeźwienia.
Pewnie masz rację z tym co miejscowość to inna cena i inny usługa. Choć pakiet powinien być wszędzie ten sam, o jakby to ułatwiło życie.
U mnie dziś dzieciaki skończyły szkołę. Wie. Odrazu na tepete poszły ich biurka. Stare materiały, książki. Opróżnianie wszystkiego. Sprawdzanie z listą co jeszcze mogą wykorzystać a co już nie. Tak że 3 h wyjęte z dnia. Do tego 0,5 h w kuchni na sprzątanie. I tak myślę że może w końcu wezmę się za prasowanie pościeli i pieluch dla małego i zakupie pampersy i waciki na start oraz chusteczki nawilżone.
Ja zamiast moczenia stóp zaliczyłam chłodny prysznic dla ulgi, tylko jeszcze chętnie bym się zgagi pozbyła.
A jak Wam idzie z dbaniem o stopy? Ja obcinam paznokcie chyba godzinę bo muszę robić przerwy na oddech bo brzuch przeszkadza, o pomalowaniu już nie wspomnę 🤣
Dzieci się ze mnie śmieją kiedy obcinam paznokcie u stóp. Tyle razy zmieniam pozycję i robię to tak nie poradnie że mają frajdę. A efekt hmmm..... No krótsze są i czyste, tylko czy równe..... Chyba nie do końca.
 
reklama
Witam się z patologii ciąży :D

Balbina zaszalala i będę kisnąc do poniedziałku 🤭
Wczoraj na wizycie zrobiła sobie niezła imprezę, nie dała się zbadac za nic, a i wyglądało, że przepływy są grubo ponad normę. Wysłał mnie na KTG i trochę to faktycznie nieciekawie wyglądało. Tachykardia.

Nie chciał puścić do domu, w ostateczności zgodził się na to żebym se torbę chociaż wzięła :D no to ok - pojechałam, wzięłażem tę torbę i machnęłam na pożegnanie chopom.

Przychodzą dziś badać z rana a dziewucha siedzi jak trusia udaje że w ogóle nic nie było 🤣 Przepływy idealne, KTG jak marzenie.

Czymajcie mnie bo wyjdę z siebie.

Z dobrych rzeczy opieka lux, apartament lux. Wakacje jak się patrzy.

Pozdrawiam wszystkie serdelki ❤️❤️❤️ sama mam dwa 😹
No to korzystaj z tych wakacji, jeśli nic się nie dzieje. Życzymy spokojnego wypoczynku. Masz pod serduszkiem dowcipnisie.
 
Ostatnia edycja:
Z goleniem się też mam gimnastykę. W zależności jak młody się ułoży. Na szczęście dzieci miały szkołę aż do dziś więc do Alladynek nie musiała golić nóg co chwilę. Tylko co dwa tygodnie na wizytę u ginekologa. A teraz wakacje i dzieci chcą na basen i tu i tam. Trzeba będzie golić się częściej.

Pozdrawiam i idę po mleko bo nie zasnę przez tą zgagę.
 
I tak myślę że może w końcu wezmę się za prasowanie pościeli i pieluch dla małego i zakupie pampersy i waciki na start oraz chusteczki nawilżone.
Ja zamiast moczenia stóp zaliczyłam chłodny prysznic dla ulgi, tylko jeszcze chętnie bym się zgagi pozbyła.
Ja właśnie w tym tygodniu skończyłam całe to pranie i prasowanie, w sumie mam prawie wszystko już gotowe, nawet torba już częściowo spakowana.

Właśnie po raz setny byłam w WC a sen wciąż nie przychodzi, spojenie boli że nawet ciężko mi leżeć, nie mówiąc już o chodzeniu. Brzuch się napina ale bezboleśnie.
 
Ja właśnie w tym tygodniu skończyłam całe to pranie i prasowanie, w sumie mam prawie wszystko już gotowe, nawet torba już częściowo spakowana.

Właśnie po raz setny byłam w WC a sen wciąż nie przychodzi, spojenie boli że nawet ciężko mi leżeć, nie mówiąc już o chodzeniu. Brzuch się napina ale bezboleśnie.
Też jeszcze nie śpię, mleko nie pomogło na tyle by zdążyć zasnąć. Spojenie też pobolewa. Marzę by było już jutro. A jutro będę marzyć by dzień szybko minął.
 
Ostatnia edycja:
Stopy jakoś ogarniam, chociaż malowanie jest mega ciężkie i w różnych dziwnych pozycjach. Z goleniem nóg też nie mam problemu, ale strefa bikini to już nawet z lusterkiem nie daje rady. Na ślepo, na wyczucie to robię, ale przed terminem to chyba męża zaangażuje, żeby to jakoś wyglądało 😁
Haha, ja tez na wyczucie, ale kurde problem w tym, ze mam zdrętwiałe dłonie 😬😬🤦🏽‍♀️ Wiec nie czuje nawet gdzie ominęłam 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
 
Witam się z patologii ciąży :D

Balbina zaszalala i będę kisnąc do poniedziałku 🤭
Wczoraj na wizycie zrobiła sobie niezła imprezę, nie dała się zbadac za nic, a i wyglądało, że przepływy są grubo ponad normę. Wysłał mnie na KTG i trochę to faktycznie nieciekawie wyglądało. Tachykardia.

Nie chciał puścić do domu, w ostateczności zgodził się na to żebym se torbę chociaż wzięła :D no to ok - pojechałam, wzięłażem tę torbę i machnęłam na pożegnanie chopom.

Przychodzą dziś badać z rana a dziewucha siedzi jak trusia udaje że w ogóle nic nie było 🤣 Przepływy idealne, KTG jak marzenie.

Czymajcie mnie bo wyjdę z siebie.

Z dobrych rzeczy opieka lux, apartament lux. Wakacje jak się patrzy.

Pozdrawiam wszystkie serdelki ❤️❤️❤️ sama mam dwa 😹
Nie zazdroszczę stresu! Ja w czwartek na usg dostałam skierowanie do szpitala z uwagi na małowodzie. Pytam doktor czy mogę jechać do domu bo nawet dokumentów ciążowych nie miałam bo na wiztyte jechałam prosto z pracy a ona mi na to że lepiej żeby ktoś mi przywiózł bo czasu nie ma do stracenia. Pędzę do szpitala w stresie a na izbie okazuje się że ilość wód w normie bo mały zdarzył się wysikać 🤦‍♀️
 
Też jeszcze nie śpię, mleko nie pomogło na tyle by zdążyć zasnąć. Spojenie też pobolewa. Marzę by było już jutro. A jutro będę marzyć by dzień szybko minął.
Ja nie spałam do 2, dobrze że jest telewizja i można na coś jeszcze popatrzeć. Pobudka też wczesna i co tu robić...
Też macie takie realistyczne sny? Mam wrażenie jakby się to działo naprawdę, ile razy ja już przez noc rodziłam 😋
Mały już daje znać o sobie, poranne wstawanie ciężkie ale trzeba to rozchodzić, do tego ból głowy... I znów zaczyna się upał ..
 
reklama
To tez bie jest regułą, bo ja chodze na NFZ, a pierwsze ktg mialam robione w 35 tygodniu, u teraz mam co wizyte, wiec to od lekarza/położnej zalezy 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
No jednak to zależy od lekarza jakie ma podejście, czy interesuje się pacjentką czy robi taśmowo.
Mój trochę mnie olał, bo mam termin na sierpień a on się już ze mną pożegnał i życzył powodzenia bo pojechał na urlop, więc w razie W zostałam z tym wszystkim sama..
 
Do góry