reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Mój mąż obcina mi paznokcie i goli nogi - bardzo się wyrobił przez ostatnie tygodnie.
Ja bym nie dała 😋 chyba pójdę do kosmetyczki żeby mieć ładne paznokcie do porodu 🤣
A co do golenia, to nogi depilatorem traktuje, tak samo pachy, ale bikini to już z lusterkiem bo nie dam się mężowi, boje się że by więcej szkód narobił niż pożytku 😋
 
reklama
Witam się z patologii ciąży :D

Balbina zaszalala i będę kisnąc do poniedziałku 🤭
Wczoraj na wizycie zrobiła sobie niezła imprezę, nie dała się zbadac za nic, a i wyglądało, że przepływy są grubo ponad normę. Wysłał mnie na KTG i trochę to faktycznie nieciekawie wyglądało. Tachykardia.

Nie chciał puścić do domu, w ostateczności zgodził się na to żebym se torbę chociaż wzięła :D no to ok - pojechałam, wzięłażem tę torbę i machnęłam na pożegnanie chopom.

Przychodzą dziś badać z rana a dziewucha siedzi jak trusia udaje że w ogóle nic nie było 🤣 Przepływy idealne, KTG jak marzenie.

Czymajcie mnie bo wyjdę z siebie.

Z dobrych rzeczy opieka lux, apartament lux. Wakacje jak się patrzy.

Pozdrawiam wszystkie serdelki ❤️❤️❤️ sama mam dwa 😹
 
Co lekarz i miejscowość to pewnie inna cena i inna usługa 😉
Przez te upały to ja ledwo żyje, a dziś to szczególnie. Jeszcze rano zachciało mi się wysprzątać całą łazienkę i umyć wszędzie podłogi. Teraz leżę i ledwo oddycham, moczę stopy dla orzeźwienia
Ja też nie mam ktg, tylko w cenie 250zl wizyta + USG. Jak coś się dzieje to wtedy tylko ktg robią.
Ja wczoraj wyszorowalam łazienkę, a potem umierałam cały wieczór, bo nogi mi spuchły jeszcze bardziej 🙈
 
Witam się z patologii ciąży :D

Balbina zaszalala i będę kisnąc do poniedziałku 🤭
Wczoraj na wizycie zrobiła sobie niezła imprezę, nie dała się zbadac za nic, a i wyglądało, że przepływy są grubo ponad normę. Wysłał mnie na KTG i trochę to faktycznie nieciekawie wyglądało. Tachykardia.

Nie chciał puścić do domu, w ostateczności zgodził się na to żebym se torbę chociaż wzięła :D no to ok - pojechałam, wzięłażem tę torbę i machnęłam na pożegnanie chopom.

Przychodzą dziś badać z rana a dziewucha siedzi jak trusia udaje że w ogóle nic nie było 🤣 Przepływy idealne, KTG jak marzenie.

Czymajcie mnie bo wyjdę z siebie.

Z dobrych rzeczy opieka lux, apartament lux. Wakacje jak się patrzy.

Pozdrawiam wszystkie serdelki ❤️❤️❤️ sama mam dwa 😹
Dobrze, że udało się powtórzyć badania przed weekendem. Pewnie trochę się wynudzisz, ale najważniejsze, że to fałszywy alarm. Jedzenie chociaż mają smaczne? ;)
 
A jak Wam idzie z dbaniem o stopy? Ja obcinam paznokcie chyba godzinę bo muszę robić przerwy na oddech bo brzuch przeszkadza, o pomalowaniu już nie wspomnę 🤣
Stopy jakoś ogarniam, chociaż malowanie jest mega ciężkie i w różnych dziwnych pozycjach. Z goleniem nóg też nie mam problemu, ale strefa bikini to już nawet z lusterkiem nie daje rady. Na ślepo, na wyczucie to robię, ale przed terminem to chyba męża zaangażuje, żeby to jakoś wyglądało 😁
 
Witam się z patologii ciąży :D

Balbina zaszalala i będę kisnąc do poniedziałku 🤭
Wczoraj na wizycie zrobiła sobie niezła imprezę, nie dała się zbadac za nic, a i wyglądało, że przepływy są grubo ponad normę. Wysłał mnie na KTG i trochę to faktycznie nieciekawie wyglądało. Tachykardia.

Nie chciał puścić do domu, w ostateczności zgodził się na to żebym se torbę chociaż wzięła :D no to ok - pojechałam, wzięłażem tę torbę i machnęłam na pożegnanie chopom.

Przychodzą dziś badać z rana a dziewucha siedzi jak trusia udaje że w ogóle nic nie było 🤣 Przepływy idealne, KTG jak marzenie.

Czymajcie mnie bo wyjdę z siebie.

Z dobrych rzeczy opieka lux, apartament lux. Wakacje jak się patrzy.

Pozdrawiam wszystkie serdelki ❤️❤️❤️ sama mam dwa 😹
Dobrze, że tylko strachu Ci napedzila i wszystko jest w porządku 🙂 korzystaj i odpoczywaj na ile się tam da oczywiście 🙂
 
Z goleniem nóg też nie mam problemu, ale strefa bikini to już nawet z lusterkiem nie daje rady. Na ślepo, na wyczucie to robię, ale przed terminem to chyba męża zaangażuje, żeby to jakoś wyglądało 😁
Ja też się zastanawiam nad mężem ale kurde wstydzę się trochę 😋
Tak czy siak przed pójściem do szpitala będzie musiał sprawdzić czy jest dokładnie i najwyżej poprawić 😋
 
reklama
Do góry