reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Oj, dziewczyny. Mam tak jak wy.. raz więcej energii, raz mniej. Pierwsza ciąża osiem lat temu, mogłam góry przenosić. A teraz, nie dość że problemy zdrowotne się przyplątały typu cukrzyca i nadczynność, to jeszcze ten spadek formy. Ciężko się schylić, co chwile przerwy. Pocieszam się, że nie jestem w tym sama 😉
 
reklama
Oj, dziewczyny. Mam tak jak wy.. raz więcej energii, raz mniej. Pierwsza ciąża osiem lat temu, mogłam góry przenosić. A teraz, nie dość że problemy zdrowotne się przyplątały typu cukrzyca i nadczynność, to jeszcze ten spadek formy. Ciężko się schylić, co chwile przerwy. Pocieszam się, że nie jestem w tym sama 😉
Tak, to jest pocieszające ze nie jestem w tym odosobniona, ale prawdą jest ze dla aktywnych osób przed ciaza to trudna do zaakceptowania zmiana, no ale cóż za parę tygodni będziemy musiały te energię przywrócić, bo będzie duuuuzooo roboty :)
 
Jak się maluszek pojawi, to chyba człowiek przestawia się na tryb czuwania i nie ma problemu ze wstawaniem 😁 przynajmniej ja tak mam 😁 każdy ruch, pisknięcie a ja już na nogach stałam 😁
Oby było jak mówisz, że jakaś tajemnicza hormono-substancja postawi mnie na nogi 😁😁 bo się człowiek rozleniwił 😅
 
Patrz jaka huśtawka. Mi gin mówił trochę na tej zasadzie że po takich 10 latach to wiadomo, że nie jesteśmy już młodsze, ale za to ciało jest wypoczete. Po dwóch nie zawsze tak jest. Z tym że to bardzo uproszczone tłumaczenie, czynników jest milion pincet.
Ciąża pierwsza córka do 3 miesiąca wymioty potem jakbym nie była w ciąży do końca aktywna w domu ona zewnątrz. Gdy mała miała 6 miesięcy ja już byłam w 6 tygodniu ciąży z kolejną córką. Do 3 miesiąca wymioty tylko że mniejsze. A później aktywna do końca bez problemów funkcjonowałam w domu, byłam sama z bobasem. Pchając wózek pod górę miałam taką zadyszkę jak teraz przy zwykłych lekkich czynnościach.
8 lat od tamtego momentu, organizm miał czas na regenerację, mimo że uprawiałam wcześniej sport: pływanie, fitness, biegi, rower, tenis to teraz szybko się męczę, czynności domowe sprawiają mi problemy. Chodź są takie dni jak dziś że lepiej funkcjonuję jestem mniej ociążała, to tamtych gorszych jest więcej.
 
Ostatnia edycja:
Moje zmartwienie na teraz, staram się nie panikować i czekam na ruchy maluszka.
Mój brzuch dziś jest sporo mniejszy niż przez ostatnie tydzień. Czy to możliwe ? Przez ostatni tydzień nie widziałam swoich stóp a teraz znów je widzę.
Czy któraś też tak miała lub ma ?
 
reklama
Moje zmartwienie na teraz, staram się nie panikować i czekam na ruchy maluszka.
Mój brzuch dziś jest sporo mniejszy niż przez ostatnie tydzień. Czy to możliwe ? Przez ostatni tydzień nie widziałam swoich stóp a teraz znów je widzę.
Czy któraś też tak miała lub ma ?
Moze maleństwo się inaczej ułożyło? Zjedz coś słodkiego, to powinno zacząć się wiercić.
 
Do góry