reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny
Czy jest tu któraś z mam która ma nadal (ja 30tc) łożysko nisko schodzące na granicy? Moje to 18-25 mm (zależy jak się zmierzy). Do tego ciągle pośladkowe ułożenie co może być powiązane ze sobą.

Chodzi mi o dalsze postępowanie…
Moje łożysko od 2 miesięcy ani drgnęło więc już małe sznase chyba na zmianę
Za tydzień mam III prenatalne u specjalisty ale ten czas się mega dłuży:( martwię się o to zagrożenie…
 
reklama
Moje zmartwienie na teraz, staram się nie panikować i czekam na ruchy maluszka.
Mój brzuch dziś jest sporo mniejszy niż przez ostatnie tydzień. Czy to możliwe ? Przez ostatni tydzień nie widziałam swoich stóp a teraz znów je widzę.
Czy któraś też tak miała lub ma ?
U mnie to zależy od jedzenia (czasem wzdymają mnie niektóre rzeczy), a niektóre super działają na przemianę. W skrócie od apetytu. A może właśnie pozycja dzidzi się zmieniła?
 
Mam pytanie do mamuś, które zapoznawały nowego członka rodziny z piesełem. W takiej konfiguracji, że pieseł był pierwszy w domu i pieseł jest raczej domownikiem niż na zewnątrz. Jak przebiegło to pierwsze spotkanie?
U mnie jest pieseł w domu 3 lata ma.
1 ciąża i tyle co na dziś wiem - to tyle że Pana pieseła trzeba wyprowadzić z domu, wnieść dzidzię i dopiero wtedy on może przyjsc i oswajać się…
Praktyka pokaze… ale widzę ze z czasem wszystko mu powszednieje wiec mam nadzieje ze bedzie delikatny… duzego masz pieska?
 
Dobrze że ta rewolucja powtórzyła się jeszcze tylko raz i trwała o wiele krócej.

Ostatnio chodzę rozdrażniona, czuję się grubo ciężko i źle. I zastanawiam się czy tylko ja.
Nie tylko Ty:)
U mnie takie dziwne rozdraznienie czasem az do placzu ze zlosci doprowadza. Ze 3 razy tak mialam. Az sie z nerwow spocilam cala. Potem mija… to chyba nie jest przez hormony do opanowania.
 
Dokładnie tak zrobiłam i w końcu zaczął się ruszać. Dziwny ten brzuch teraz to nawet pępek jest bardziej wklęsły.
To dobrze, że wszystko ok 😊 Wklęsły pępek to ja też czasem mam, a czasem mocno napięty. Brzuch też ma różne kształty, czasem wręcz śmieszne jak młoda ułoży się bardziej po jednej stronie i z jednej jest napięty i widać jak wypchnęła pupę lub głowę, a z drugiej brzuch jest miękki , jakby pusty 😁
 
Hej dziewczyny, jestem kwietniową mamą i po porodzie zostało mi kilka rzeczy których nie użyłam, między innymi przez to, że rodziłam CC plus parę innych pierdołek. Chętnie pozbędę się w komplecie:
- pianka Ginexid
- Bepanthen Baby 100g
- Tantum Rosa proszek
- Tantum Rosa płyn do irygacji w buteleczkach
- Milax M
- Proctanal Enema
- Maltan maść na sutki z lanoliną
50zł plus przesyłka, mogę wystawić na Vinted :)
 
Dziewczyny
Czy jest tu któraś z mam która ma nadal (ja 30tc) łożysko nisko schodzące na granicy? Moje to 18-25 mm (zależy jak się zmierzy). Do tego ciągle pośladkowe ułożenie co może być powiązane ze sobą.

Chodzi mi o dalsze postępowanie…
Moje łożysko od 2 miesięcy ani drgnęło więc już małe sznase chyba na zmianę
Za tydzień mam III prenatalne u specjalisty ale ten czas się mega dłuży:( martwię się o to zagrożenie…
Nie zagląda tu żadna mama sierpniowa z łożyskiem nisko schodzącym??
Miłej soboty!
 
reklama
Do góry