reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Cześć . Nazywam się Anna Krzemińska mam 36 lat jestem pielęgniarka i pisze pracę magisterską na temat : "ocena poziomu wiedzy mężczyzn na temat zaburzeń psychicznych kobiet w połogu". Mój temat pracy wziol się oczewiscie z tego że sama byłam w ciąży a obecnie jestem mamą 4 miesięcznej Emmy. Niestety przeraża mnie świadomość mężczyzn w tym temacie. Bardzo chciała bym go zbadać. Czy mogła bym prosić aby przyszli, obecni tatusiowie wypełnili ankietę i przy okazji się czegoś dowiedzieli. Ankieta jest krótka i łatwa. Z góry dziękuję. Link do: KWESTIONARIUSZ ANKIETY
 
Hej jestem w 20 tc , czytałam właśnie jakie trzeba wziąć wyniki badań do szpitala . I to jest wynik badania na obecność antygenu Hbs, wynik badania gbs na obecność paciorkowców, wynik odczynu Wassermanna VDRl. Powiedzcie mi czy to już było robione na tym etapie ciąży czy dopiero będzie ? Bo już się zagubiłam w tych wynikach .....
Pod koniec ciąży trzeba mieć aktualne badania. Ja robiłam chyba 36 tc.
 
Proszę o pomoc. Czy wasi partnerzy wiedzą coś na temat połogu? Czy wiedzą co to jest połóg? Otóż mało który wie. Jestem pielęgniarka i pisze pracę magisterską ocena wiedzy mężczyzn na temat zaburzeń psychicznych kobiet w połogu. Może Ankieta pomoże wam i mi w tak ważnym temacie jakim jest połóg. Z góry dziękuję. To jest link do Ankiety Link do: KWESTIONARIUSZ ANKIETY
 
U nas dobrze, wyniki glukozy w normie🙂, czuje mała coraz bardziej się rozpycha, wieczorami aż caly brzuch mi faluje i widać jak się przemieszcza 😁 jedyne co mi doskwiera to zgaga 🙈 mam jej dość.
No i odliczam dni do końca maja i koniec pracy 🙂 idę na urlop a potem na L4 😁
Kiedy macie wizyty? Ja idę 18 maja i już się nie mogę doczekać.
Mi na zgagę pomaga zimne mleko ;D
Wizyte mam we wtorek, dopier tam sie dowiem jak koje wyniki z glukozy, mam nadzieje, ze wszystko ok
 
U mnie też tylko zimne mleko dziala, czasami spie z kartonem mleka 🙈
Dopadła i mnie zgaga. Tylko że mi już nie pomaga mleko, migdały czy jabłka. Z tabletkami było lepiej. Ale staram się funkcjonować bez. Szkoda że teraz to znów nie mogę pieczonego, smażonego, czy doprawionego. Nawet gdy dodam sól na kanapkę z pomidorami to mam zgagę. A po większość mnie mdli.
 
Czy wy też nie może jej sobie miejsca znaleźć ? Chodzę z pokoju do pokoju wszędzie mi źle, niewygodnie. Często w te dni myślę żeby ten dzień już się skończył.
 
Czy wy też nie może jej sobie miejsca znaleźć ? Chodzę z pokoju do pokoju wszędzie mi źle, niewygodnie. Często w te dni myślę żeby ten dzień już się skończył.
Ja tak nie mam, raczej marzę o tym żeby gdzieś usiąść i żeby wszyscy dali mi 5 min ciszy i spokoju. Niestety jak nie jedna córka coś chce to druga 🙈
Macie już albo myślicie o wyprawce do szpitala? Muszę w końcu wziąść się za jej tworzenie plus lista rzeczy potrzebnych dla małej. Przeraża mnie, że tak mało mam. Dwa lata temu dużo szybciej miałam wszystko spisane, kupione, przygotowane, a teraz jestem daleko...
 
reklama
Ja tak nie mam, raczej marzę o tym żeby gdzieś usiąść i żeby wszyscy dali mi 5 min ciszy i spokoju.
Mam tak gdy moje są w szkole to do 13 mam czas, wiec gotuje, sprzątam a później chodzę i nie wiem co z sobą zrobić. Po 13 to już nie ma luzu bo obiad muszą zjeść zadania domowe zrobić i muszę zawieź na zajęcia dodatkowe.
W weekend jest zazwyczaj aktywnie: spacery, place zabaw, baseny, spotkania z przyjaciółmi. Dziś była niedziela gdzie byłam uziemiona. Bo mi jedna wymiotowała całą noc więc w dzień odsypiała i mój zabrał druga na rower. Zrobiłam obiad i szukałam szczęście, w każdym pokoju. Siedzieć nie, książka nie, film nie, leżeć w każdej pozycji nie. I tak mam od poniedziałku do piątku gdy jestem sama w domu i uporam się już z obowiązkami. I tylko marzę by skończył się taki dzień

Niestety jak nie jedna córka coś chce to druga 🙈
Dokładnie tak gdy są obie w domu. Chodź czasem są dni że da zgodne i razem bawią się godzinami.
Macie już albo myślicie o wyprawce do szpitala? Muszę w końcu wziąść się za jej tworzenie plus lista rzeczy potrzebnych dla małej. Przeraża mnie, że tak mało mam. Dwa lata temu dużo szybciej miałam wszystko spisane, kupione, przygotowane, a teraz jestem daleko...
Nic nie mam, nawet o tym nie myślałam. Wydaje mi się to ciągle odległy temat.
W gazetkach z sieciowek w moim miasteczku pojawiają się rzeczy dla niemowląt a ja się waham czy już czy czekać i kupić przez internet.
Nie mam nic kompletnie. Wózek, łóżeczko i inne tego typu rzeczy są nam odległe. Chodź dziś udało się poruszyć temat. Przejrzeć internet i na tym stanęło.
 
Do góry