reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Też czuję ruchy najwyraźniej jak leżę na plechach. W piątek będę miała skończony 23 tydzień i zastanawiam się czy jest możliwe, żeby dziecko w brzuchu reagowało na moje głaskanie albo uciskanie brzucha i na nie np odpowiadało. Naczytałam sie w internecie, że dziecko powinno na to reagować i np też kopać w uciskane miejsce itd, a u mnie tego nie ma, mimo, że próbuję.
 
Też czuję ruchy najwyraźniej jak leżę na plechach. W piątek będę miała skończony 23 tydzień i zastanawiam się czy jest możliwe, żeby dziecko w brzuchu reagowało na moje głaskanie albo uciskanie brzucha i na nie np odpowiadało. Naczytałam sie w internecie, że dziecko powinno na to reagować i np też kopać w uciskane miejsce itd, a u mnie tego nie ma, mimo, że próbuję.
Ja mam łożysko z przodu i np. Czuję ruchy bardzo słabo i wszystko jak najbardziej w porządku.
Najbardziej żałuję że przez to mąż nie czuje pod ręką
 
Jak jest u was z kawą pijecie codziennie ? Ja rozposzczalna muszę każdego dnia .... Nie wiem czy tak można 🙄
Mnie od początku ciąży odrzuciło od kawy.. Sam zapach do tej pory przyprawia mnie o mdłości 🤢 ale czytałam kiedyś, że chyba można 2 bardzo delikatne dziennie. Ja pije 1-2 dziennie słabe herbaty, bo też czytałam, że za duże ilości nie są dobre.
 
Ja mam łożysko z przodu i np. Czuję ruchy bardzo słabo i wszystko jak najbardziej w porządku.
Najbardziej żałuję że przez to mąż nie czuje pod ręką
Ja mam na ścianie tylnej, już coraz bardziej odczuwam ruchy. Mój mąż jak przykłada rękę jeszcze nic nie czuje. Ale czasami mam wrażenie, że jak ja trzymam rękę, to rusza się.. Jak mój mąż nagle przyłoży, to tak jakby dziecko nagle zrobiło stop, bo inna ręka 😁
 
Też czuję ruchy najwyraźniej jak leżę na plechach. W piątek będę miała skończony 23 tydzień i zastanawiam się czy jest możliwe, żeby dziecko w brzuchu reagowało na moje głaskanie albo uciskanie brzucha i na nie np odpowiadało. Naczytałam sie w internecie, że dziecko powinno na to reagować i np też kopać w uciskane miejsce itd, a u mnie tego nie ma, mimo, że próbuję.

W poprzednich ciążach moje reagowały na szturchanie i głaskania. Gdy szturchnałam to uciekało w drugą stronę. Przy głaskaniu przysięgali się.
 
reklama
Mnie od początku ciąży odrzuciło od kawy.. Sam zapach do tej pory przyprawia mnie o mdłości 🤢 ale czytałam kiedyś, że chyba można 2 bardzo delikatne dziennie. Ja pije 1-2 dziennie słabe herbaty, bo też czytałam, że za duże ilości nie są dobre.
Na herbatę mnie odrzuca. Pijemy dwie kawy słabsze niż zwykle. O jedną i Inkę.
 
Do góry