reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Cześć, zaczęło się bieganie do toalety. Wstawanie w nocy na siusiu. U was też ? A może to jeszcze przed wami ?
Ja miałam tak przez cały pierwszy trymestr. Wiecznie chodziłam niewyspana do pracy przez to ciagle wstawanie w nocy i to kilka razy. Teraz zaczął się drugi trymestr i czuje się o niebo lepiej.
 
reklama
Jestem w 15 tc. Na USG wykazało mi, że dziecko jest ułożone poprzecznie. Czy też miałyście taki przypadek?
Do porodu dużo czasu, dziecko jeszcze zdąży się parę razy obrócić i poprawnie ustawić. Tak przynajmniej mówił mój ginekolog. Pozycja dziecka jest ważne pod koniec ciąży do 30 nawet chyba 32 tygodniu dziecko ma dużo placu i leży dowolnie. Jak będzie poprzecznie czy pośladków to cięcie cesarskie.
 
Do góry