reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Witam kochane mam pytanie odnosnie tego peelingu 3 enzymy czy mozna go stosowac w ciazy ???
20220216_191614.jpg
 
Witam. Ma ktoś jakieś doświadczenie z wózkami dla bliźniąt. Pisalem na forum w temacie dla bliźniaków ale nie wiem czy tam ktoś jeszcze zaglada i nie dostałem zadnej odpowiedzi . Narazie najbliżej do bugaboo donkey 2 twin ale moze ktoś coś innego poleci :)
Dawaj do mnie. Może pomogę.
 
Dziewczyny, pytanie o peeling mnie zainspirowało do kolejnego: z czego zrezygnowałyście po wiadomości o ciąży? Farbowanie włosów, hybryda na paznokciach, kawa, zabiegi kosmetyczne...? Coś innego? Ja zmieniłam farbę na tę bez amoniaku i mimo wszystko (chociaż wiem że niby można) odstawiłam kawę bo tej bez kofeiny nie jestem w stanie pić.
 
Dziewczyny, pytanie o peeling mnie zainspirowało do kolejnego: z czego zrezygnowałyście po wiadomości o ciąży? Farbowanie włosów, hybryda na paznokciach, kawa, zabiegi kosmetyczne...? Coś innego? Ja zmieniłam farbę na tę bez amoniaku i mimo wszystko (chociaż wiem że niby można) odstawiłam kawę bo tej bez kofeiny nie jestem w stanie pić.
Zrezygnowałam z picia kawy (ja głównie kawę piłam dla smaku, a nie pobudzenia - na mnie to nie działa) oraz z usług kosmetycznych typu: hybryda i laminacja rzęs. Włosy farbowałam raz, na początku ciąży. Będę jeszcze chciała zafarbować, ale w późniejszym czasie.
 
Dziewczyny, z racji tego że mam nadczynność tarczycy nie mogę przyjmować suplementów z jodem. Na rynku dostępne są tylko jedne elevit pronatal, oczywiście kupiłam je, ale okazało się, że zawierają dużą dawkę wit. A bo jest na pierwszym miejscu w składzie, aż 3600j.m. oczywiście wstrzymałam się ze stosowaniem. Wiem, że najlepiej porozmawiać z gin, ale może ktorss z was stosowała?
 
Dziewczyny, pytanie o peeling mnie zainspirowało do kolejnego: z czego zrezygnowałyście po wiadomości o ciąży? Farbowanie włosów, hybryda na paznokciach, kawa, zabiegi kosmetyczne...? Coś innego? Ja zmieniłam farbę na tę bez amoniaku i mimo wszystko (chociaż wiem że niby można) odstawiłam kawę bo tej bez kofeiny nie jestem w stanie pić.
Hmmm, ja zrezygnowałam z hybrydy w 1 trymestrze i odpuściłam laminację brwi i rzęs. Ale tak zupełnie szczerze to nie umiem tego naukowo wyjaśnić, raczej kwestia psychiki (która i tak jest nadszarpnięta;P). Nie używam tez kosmetyków z kwasami i tu akurat jest to odradzane jako szkodliwe.
 
reklama
Dziewczyny, pytanie o peeling mnie zainspirowało do kolejnego: z czego zrezygnowałyście po wiadomości o ciąży? Farbowanie włosów, hybryda na paznokciach, kawa, zabiegi kosmetyczne...? Coś innego? Ja zmieniłam farbę na tę bez amoniaku i mimo wszystko (chociaż wiem że niby można) odstawiłam kawę bo tej bez kofeiny nie jestem w stanie pić.
Ja zrezygnowałam z całej linii kosmetyków do twarzy , ponieważ zawierają retinol. Na zabiegi do kosmetyczki ( dla kobiet w ciąży) chodzę regularnie , bo hormony szaleją i dostaje strasznego trądziku. Laminacje rzęs i hybrydę tez sobie odpuściłam. :) I oczywiście przesunęła mocno plany dotyczące zabiegu laserem frakcyjnym na twarz ( całkowicie zabronione ).
 
Do góry