reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Jasne, że dam znać 🙂
Znów poniedziałek i trzeba szykować sie do pracy. Nie chce mi się. Pracujecie jeszcze? Ja planuje pracować do maja, moze czerwca o ile będę się dobrze czuła. W poprzedniej ciąży też chciałam długo pracować ale przyszedł covid, nikt nie wiedział co to będzie, ja była świeżo po zapaleniu oskrzeli, więc nie wróciłam już do pracy. Z resztą w pracy też mówili żebym lepiej nie wracała bo sytuacja napięta. To byl jakoś 5-6 miesiąc ciąży.
Ja od tygodnia na zwolnieniu, chciałam dużej chodzić do pracy, ale niestety mam zbyt stresujące stanowisko :) niestety na wolnym czas stanął w miejscu...
 
reklama
Ja od tygodnia na zwolnieniu, chciałam dużej chodzić do pracy, ale niestety mam zbyt stresujące stanowisko :) niestety na wolnym czas stanął w miejscu...
W pracy szybko czas leci 🙂 ja jeszcze tylko jutro i robię sobie długi weekend 🙂
Napiszcie coś o sobie 🙂 macie już dzieci, czy to wasze pierwsze maleństwa? Skąd jesteście? (Ja z woj. Pomorskiego)
 
Jednak mimo separacji łóżkowej z mężem, chyba i przeszło na mnie. W nocy bolało mnie gardło i głowa. Juz teraz tylko głowa, mam nadzieję że dalej nie pójdzie. Piję dużo wody, ale mam od mamy sok z czarnego bzu, sok z malin z ogrodu i miód, więc chyba będę jak coś to tym się ratować.
 
Hej dziewczyny, pozwolę się dołączyć, mój termin porodu wypada tak jak u Was w Sierpniu. Z pewnością wszystkie jesteście po pierwszym badaniu referencyjnym 1 trymestru (tzw. badanie genetyczne) i do tego będzie nawiązywało moje pytanie, czy każda z Was miała wykonaną ocenę zastawki trójdzielnej, przewód żylny? ocena ryzyka preeklapsji? Bo jak parze na swoje badanie to u mnie tego nie ma, a wykonywał lekarz z certyfikatem. Zrobiłam oczywiście research i tak naprawdę w PL nie ma tak dużo lekarzy którzy mają uprawnienia do wykonywania oceny powyższych elementów. Nawet nie przyszło mi do głowy, że można mieć uprawnienia"a różne elementy badania". Założyłam, ze jak ktoś ma uprawnienia FMF do 1 trymestru to na wszystko.
 
Hej dziewczyny, pozwolę się dołączyć, mój termin porodu wypada tak jak u Was w Sierpniu. Z pewnością wszystkie jesteście po pierwszym badaniu referencyjnym 1 trymestru (tzw. badanie genetyczne) i do tego będzie nawiązywało moje pytanie, czy każda z Was miała wykonaną ocenę zastawki trójdzielnej, przewód żylny? ocena ryzyka preeklapsji? Bo jak parze na swoje badanie to u mnie tego nie ma, a wykonywał lekarz z certyfikatem. Zrobiłam oczywiście research i tak naprawdę w PL nie ma tak dużo lekarzy którzy mają uprawnienia do wykonywania oceny powyższych elementów. Nawet nie przyszło mi do głowy, że można mieć uprawnienia"a różne elementy badania". Założyłam, ze jak ktoś ma uprawnienia FMF do 1 trymestru to na wszystko.
Ja miałam, mam obliczone ryzyko w 34 tyg i 37 tyg
 
reklama
Do góry