reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Pewnie tak jak na zachodzie ;) czyli testem ciążowym. W wielu krajach jest tylko 2 razy USG na całą ciąże. A często są to kraje w których rodzi się wiele dzieci np. Dania
Tak moja ginekolog nie jest zwolennikiem USG na tej karteczce co dostałam w przychodni to w wykazie jest teraz USG miedzy 18 a 22 tyg i później jeszcze jedno w 30 a tak to tylko ktg
 
Ja powiem tak - jestem wielką fanką medycyny jako nauki. Sama w drugiej ciąży robiłam USG dosłownie co tydzień bo Młoda miała tam jakieś swoje problemy. Na dzień dzisiejszy wiemy, że USG jest w 100% bezpieczne i właściwie można niczym Katie Holmes kupić je sobie do domu i robić kilka razy dziennie. Ale to co dzisiaj jest w 100% bezpieczne nie wiadomo czy będzie w 100% bezpieczne, za 10 czy 20 lat.
Ja nie muszę szukać daleko - 11 lat temu, w mojej pierwszej ciąży bez problemu słuchałam serca u 6-8 tygodniowej ciąży, teraz mówi się że jednak nie powinno się tego serca słuchać tak wcześnie bo jednak może to być szkodliwe 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry