reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

O to ja z kolej mam w rodzinie same dziewczyny, mój narzeczony ma same dziewczyny i powinnam sobie pomyśleć „ok, skoro są same dziewczynki, to na pewno będzie kolejna”, ale u mnie jest zupełnie na odwrót. Myślenie mam takie, ze ja przerywam ten „łańcuszek dziewczyn” i jako pierwsza w najbliższej rodzinie (swojej i narzeczonego) wydaje na świat chłopca 😂
Ale tez tak jak Ty jestem mocno dziewczęca i już przyzwyczajona do opieki nad dziewczynkami, wiec czuje, ze łatwiej by mi było to jakoś ogarnąć. Ale może się mylę? Może tylko takie mam wyobrażenie ☺️

Na pewno zależy jak się trafi. Ja np. mam w bliskiej rodzinie taką dziewczynkę, niby jedynaczkę wychuchaną - a ona w ogóle nie jest dziewczęca tzn. teraz jak już ma 17 lat to wiadomo, że i makijaż itp. Ale w tym okresie dziecięcym to ona zdecydowanie wolała takie typowo chłopięce i zabawy i ubiór. Żadnych tam lalek Barbie, sukienek, spineczek itp. :D
Ja np. jako dziecko nie chciałam nosić spodni w ogóle xD bo to dla chłopaków więc jak pasją mojego syna jest transport publiczny i on mi przychodzi i zaczyna mówić o tych wszystkich autobusach, pociągach, samolotach w różnych krajach itp. to tylko przewracam oczami :D Jak kiedyś któraś z was gdzieś pojedzie i będzie chciała korzystać z transportu publicznego to choćby to była głęboka Afryka to mój syn na bank wam powie jaki autobus, gdzie i o której 🤣🤣🤣
 
reklama
reklama
Do góry