reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Tak też nie rozumiem takiego podejścia niestety ja nie jestem administratorem przykro mi dziewczyny
 
reklama
Trochę niefajnie, ze nie chcą dodawać nowych osób… Nie każdy wiedział o prywatnej grupie wcześniej lub w ogóle o istnieniu forum, a na pewno jest to bezcenna kopalna wiedzy 😞

A ja tak nie uważam, mimo że nie jestem w prywatnej grupie bo moja sierpniowa ciąża się szybciej skończyła niż zaczęła. Po to są prywatne grupy, żeby tam były osoby w jakiś sposób zgrane, sprawdzone itd. po to żeby można było się np. odważyć i wrzucić swoje zdjęcie. Jakby tak mógł sobie każdy, w każdym momencie do takiej grupy dołączyć to właściwie taka grupa nie ma sensu 🤷‍♀️
 
Ale są tu dziewczyny które wcześniej prosiły o dołączenie i forum prywatne jest jeszcze krótko
 
Ale są tu dziewczyny które wcześniej prosiły o dołączenie i forum prywatne jest jeszcze krótko
Sorry ale grupa prywatna jest od 23 stycznia, czekałyśmy z grupą prywatną aż więcej dziewczyn się zgłosi, jak mamy swoją zaufaną grupę to może już niech tak zostanie. Dobrze wiesz, że mamy o sobie już dużo informacji, dodawanie nowych osób mija się z celem grupy prywatnej. Nikt nie broni udzielać się w tym wątku, dziewczyny z grupy prywatnej tu zaglądają. Może Ty czujesz się bezpiecznie z taką dużą ilością dodawanych osób, ale pomyśl o innych dziewczynach z którymi dzielisz, swoje chociaż wyniki badań
 
Jestem tu nowa i się nie znam. Czy to jest jakiś problem założyć drugi wątek dla terminu sierpień 2022 skoro to jakaś wielka tajemnica z prywatnym forum? Zakładam że jeszcze może być kilka innych dziewczyn które będą poszukiwać wsparcia a proszenie się o nie na siłę nie będzie im w głowie...
 
Sorry ale grupa prywatna jest od 23 stycznia, czekałyśmy z grupą prywatną aż więcej dziewczyn się zgłosi, jak mamy swoją zaufaną grupę to może już niech tak zostanie. Dobrze wiesz, że mamy o sobie już dużo informacji, dodawanie nowych osób mija się z celem grupy prywatnej. Nikt nie broni udzielać się w tym wątku, dziewczyny z grupy prywatnej tu zaglądają. Może Ty czujesz się bezpiecznie z taką dużą ilością dodawanych osób, ale pomyśl o innych dziewczynach z którymi dzielisz, swoje chociaż wyniki badań
Tylko że niektóre dziewczyny już dawno prosiły np Klaudia kilka razy i nie została przyjęta do grupy
 
Tylko że niektóre dziewczyny już dawno prosiły np Klaudia kilka razy i nie została przyjęta do grupy
Sorry ale grupa prywatna jest od 23 stycznia, czekałyśmy z grupą prywatną aż więcej dziewczyn się zgłosi, jak mamy swoją zaufaną grupę to może już niech tak zostanie. Dobrze wiesz, że mamy o sobie już dużo informacji, dodawanie nowych osób mija się z celem grupy prywatnej. Nikt nie broni udzielać się w tym wątku, dziewczyny z grupy prywatnej tu zaglądają. Może Ty czujesz się bezpiecznie z taką dużą ilością dodawanych osób, ale pomyśl o innych dziewczynach z którymi dzielisz, swoje chociaż wyniki badań
Poza tym na tym prywatnym forum tak naprawdę też nie znasz tych dziewczyn jest kilka które się przedstawiło i pisza a jest mnóstwo takich co się nic nie udzielają a też mogą patrzeć na wasze zdjęcia. Tak naprawdę to wszędzie trzeba uważać. Czym się różnią dziewczyny z prywatnego od tego niczym. Każda z nas łączy ciąża a tak naprawdę się nie znamy. Ja nie mam problemu nigdzie nie udostępniam swoich zdjęć ani wyników.
 
Jestem tu nowa i się nie znam. Czy to jest jakiś problem założyć drugi wątek dla terminu sierpień 2022 skoro to jakaś wielka tajemnica z prywatnym forum? Zakładam że jeszcze może być kilka innych dziewczyn które będą poszukiwać wsparcia a proszenie się o nie na siłę nie będzie im w głowie...
Ale nawet nie trzeba nic zakładać, przecież właśnie na takim, dostępnym dla każdego wątku w tym momencie piszemy. Nikt niczego nie zamknął. Jest to forum, każdy może pisać śmiało
 
Ale nawet nie trzeba nic zakładać, przecież właśnie na takim, dostępnym dla każdego wątku w tym momencie piszemy. Nikt niczego nie zamknął. Jest to forum, każdy może pisać śmiało
Ah widzisz, ja niedoświadczona w fora 🤦‍♀️ myślałam że musi być jakaś grupa... To o co ten hałas że gdzieś kogoś ktoś nie chce przyjąć?
 
reklama
Ah widzisz, ja niedoświadczona w fora 🤦‍♀️ myślałam że musi być jakaś grupa... To o co ten hałas że gdzieś kogoś ktoś nie chce przyjąć?
Bo to jest grupa otwarta a dziewczyny mają jeszcze grupę prywatną i do tej drugiej może przyjąć tylko administrator grupy. Jest to grupa widoczna tylko dla jej uczestnikow
 
Do góry