reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny, proszę pomóżcie, bo jesteście na świeżo. Zrobiłam wczoraj betę, wynik 9, wychodzi 3 tydzień, choć jestem pewna że owulacja była max 2 tyg temu i wtedy doszło do zapłodnienia - mój mąż pracuje w delegacji więc nie ma innej możliwości. Progesteron 8. Czy te wyniki są bardzi niskie? Staramy się o dziecko ponad rok, policystyczne jajniki, wiele cykli z clostilbegyt, ten bez niczego. Brzuch pobolewa jak na okres. Wariuje, lekarz nie odp. Jutro powtórzę betę po 48h. Proszę pomóżcie...
Wynik jest rzeczywiscie niski ale nic nie rpzesadza jeszcze. Zrob na spokojnie drugi raz oznaczenie beta HCG to bedziesz wiedziala jak % rosnie
 
reklama
Dziewczyny, proszę pomóżcie, bo jesteście na świeżo. Zrobiłam wczoraj betę, wynik 9, wychodzi 3 tydzień, choć jestem pewna że owulacja była max 2 tyg temu i wtedy doszło do zapłodnienia - mój mąż pracuje w delegacji więc nie ma innej możliwości. Progesteron 8. Czy te wyniki są bardzi niskie? Staramy się o dziecko ponad rok, policystyczne jajniki, wiele cykli z clostilbegyt, ten bez niczego. Brzuch pobolewa jak na okres. Wariuje, lekarz nie odp. Jutro powtórzę betę po 48h. Proszę pomóżcie...
Polecam zamieścić ten post w dziale Staraczki 2022. Tam są świetne specjalistki od progesteronu, na pewno pomogą
 
Jestem po prenatalnych.
Mam na imię Izabela
Termin z OM 17.08 a z USG 16.08
Wszystkie parametry prawidłowe.
Na 80% chłopiec
Nie czuję się zawiedziona bo chciałam dziewczynkę ale jestem pełna obaw. Mój syn ma autyzm. Starsza córka jest zdrowa i tym razem chciałam córeczkę bo one szybciej mówią a wychodzi że chłopiec. Ale tym razem nie wrócę tak szybko do pracy i dopilnuję mowy maleństwa. W głowie milion myśli a od rana dzień totalnie koszmarny bo zaczęło się od rozwalenia lusterka. Plus jest taki że dzieci się ucieszyły i syn pozwolił na zmianę imienia bo był zacięty na Henia a teraz Kubuś mu się podoba. Głowa mnie boli masakrycznie. Pewnie pomyślicie że jestem nienormalna skoro teraz panikuję na myśl o autyzmie więc po co mi 3 dziecko ale nie mam potwierdzenia że każde kolejne dziecko musi go mieć. Chciałabym się wygadać a jakoś nawet słów zebrać nie umiem odpowiednio. W załączeniu nóżka wiercipiętka
 

Załączniki

  • received_911935962837426.jpeg
    received_911935962837426.jpeg
    45 KB · Wyświetleń: 89
Jestem po prenatalnych.
Mam na imię Izabela
Termin z OM 17.08 a z USG 16.08
Wszystkie parametry prawidłowe.
Na 80% chłopiec
Nie czuję się zawiedziona bo chciałam dziewczynkę ale jestem pełna obaw. Mój syn ma autyzm. Starsza córka jest zdrowa i tym razem chciałam córeczkę bo one szybciej mówią a wychodzi że chłopiec. Ale tym razem nie wrócę tak szybko do pracy i dopilnuję mowy maleństwa. W głowie milion myśli a od rana dzień totalnie koszmarny bo zaczęło się od rozwalenia lusterka. Plus jest taki że dzieci się ucieszyły i syn pozwolił na zmianę imienia bo był zacięty na Henia a teraz Kubuś mu się podoba. Głowa mnie boli masakrycznie. Pewnie pomyślicie że jestem nienormalna skoro teraz panikuję na myśl o autyzmie więc po co mi 3 dziecko ale nie mam potwierdzenia że każde kolejne dziecko musi go mieć. Chciałabym się wygadać a jakoś nawet słów zebrać nie umiem odpowiednio. W załączeniu nóżka wiercipiętka

Nie myśl, że będzie źle. Nic to nie da.. ciesz się ciąża i oczekiwaniem na dzidziusia. Wiem co to bok głowy w ciąży, co jakiś czas mam takie epizody. Przesyłam uściski 🤗
 
A jak się u Ciebie rozwinęła sytuacja pisałam do Ciebie na priv bo się zastanawiałam czy wszystko ok bo napisałaś w grudniu a później była cisza
 
reklama
Trochę niefajnie, ze nie chcą dodawać nowych osób… Nie każdy wiedział o prywatnej grupie wcześniej lub w ogóle o istnieniu forum, a na pewno jest to bezcenna kopalna wiedzy 😞
 
Do góry