reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dziękuje wszystkim dziewczyną, które dzielą się tutaj swoimi doświadczeniami z poronienia. Mam nadzieje, ze ta wiedza mi się nie przyda, ale jeśli tak to będę wiedziała czego się spodziewać i jakie mam prawa. Wszystko co o tym napisaliście jest dla mnie nowością. Dziękuje!
 
To taki zabieg łyżeczkowania odbywa się pod narkozą 😭?
Tak, łyżeczkowanie jest po uspaniu, ale na krótko, budzisz się po zabiegu od razu. Ja tak miałam. Poszłam do szpitala dwa dni po wizycie na której się okazało że serduszko nie bije. Lekarz od razu dał mi skierowanie. Tam mnie przyjęli, zbadali, dostałam jeszcze dopochwowo tabletki i po niedługim czasie bo godzina dwie odbył się zabieg. Także ja nie czekałam kilku godzin. Teraz myślę że to było najlepsze dla mnie wtedy bo po kolejnych dwóch trzech godzinach wyszłam do domu. Tylko ze mną zajął się od początku mój lekarz prowadzący, to on wykonał zabieg, i u nas w szpitalu raczej się nie czeka na samoistne poronienie tylko raczej są za łyżeczkowaniem. Tak naprawdę wszystko zależy od tego jak Ty byś chciała żeby się to odbyło
 
Jestem po. I szczęśliwa. Wg om 11+3 wg USG nadal starsze i 12+3. Było ryzyko że nie zrobi bo rozwaliła się sonda do badania dopochwowego a przez brzuch może się nie udać, ale ufff się udało, wszystkie markery ujemne. Serce 163, 59 mm. NT 1.2, przepływy prawidłowe, czekam tylko na pobranie krwi do pappy ale chyba mogę odetchnąć w końcu 🥰.
 
Jestem po. I szczęśliwa. Wg om 11+3 wg USG nadal starsze i 12+3. Było ryzyko że nie zrobi bo rozwaliła się sonda do badania dopochwowego a przez brzuch może się nie udać, ale ufff się udało, wszystkie markery ujemne. Serce 163, 59 mm. NT 1.2, przepływy prawidłowe, czekam tylko na pobranie krwi do pappy ale chyba mogę odetchnąć w końcu 🥰.
Pytanie laika: co to jest om?
 
Jestem po. I szczęśliwa. Wg om 11+3 wg USG nadal starsze i 12+3. Było ryzyko że nie zrobi bo rozwaliła się sonda do badania dopochwowego a przez brzuch może się nie udać, ale ufff się udało, wszystkie markery ujemne. Serce 163, 59 mm. NT 1.2, przepływy prawidłowe, czekam tylko na pobranie krwi do pappy ale chyba mogę odetchnąć w końcu 🥰.
Suuuper 😊 u mnie dzisiaj 12+4, jesteśmy na tym samym etapie 👍 mówiła coś Pani doktor o biciu serduszka? U mnie było 165 i czytam w internecie, że powinno być max 150 i zaczynam się martwić
 
reklama
W krótkim znieczuleniu, cały zabieg trwa koło 15 min, poczym pacjentka jest wybudzana.
Wg mnie chyba lepiej w szpitalu, pobiorą krew, sprawdzą czy nie rosną wykładniki stanu zapalnego, jak będzie trzeba to podadzą dożylnie przeciwbólowe, sprawdzą w usg macice...
Trzymaj sie 😔
no właśnie... tu tez chodzi o stan zapalny..
Jak dlugo mozna chodzic z obumarla ciąża?

Mi kazali wrocic do domu i zglosic sie do kolki dni,ale ja tez mialam stracha,ze coś sie zacznie dziać tam w srodku,poniewaz nie powiedzieli mi,kiedy dziecko dokladnie zmarlo.
Za dzien zgonu uznano dien porodu.
 
Do góry