reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Czyli te delikatne dotykania od środka to jednak maluszek. Czuje się jakbym wygrała los na loterii.
Pięknie to określiłaś i to jest po prostu prawda :) Wiesz co bym zrobiła? Zapisz sobie to zdanie na ślicznej karteczce i zachowaj. Kiedy urodzisz, będziesz obolała, zmęczona i w tych gorszych emocjach, kiedy dobije Cię bunt dwulatka ;) ta karteczka na pewno Ci pomoże :)
 
Pięknie to określiłaś i to jest po prostu prawda :) Wiesz co bym zrobiła? Zapisz sobie to zdanie na ślicznej karteczce i zachowaj. Kiedy urodzisz, będziesz obolała, zmęczona i w tych gorszych emocjach, kiedy dobije Cię bunt dwulatka ;) ta karteczka na pewno Ci pomoże :)
Tak jak mówisz o chwilach po porodzie to naszła mnie myśl jak organizm kobiety jest niesamowity. Nie spałam dwa dni przed porodem (raczej drzemki) bo miałam skurcze. Przeżyłam poród, a po porodzie cały pobyt w szpitalu nie spałam (też chwilowe drzemki) i czułam że dam radę i to było takie naturalne. Teraz to mi się wydaje dziwne 😅
 
Ja mam 11+4, wg USG 12 i wydaje mi się że od 2 dni czuje to dotykania od środka. Są identyczne jak poprzednio tyle że delikatniejsze jeszcze ale teraz mam większą świadomość że to może być to. No chyba że to jelita ale to moim zdaniem za słabo wtedy
właśnie u mnie jak jelita ,to nie mam tak,ze np w konkretnym miejscu czuje ,tylko to jest po calym brzuchu,a teraz mam po środku takie dwa,trzy pukniecia i spokój.
Zawsze po przekreceniu się na bok.
 
Dziewczyny, czy powinnam sie martwic tym, ze od dwoch dni mam nagle mdlosci i zbiera mi sie na wymioty? Niby wiem, ze to normalne ale ja tych, ktore nie mialy prawie zadnych objawow a nie spodziewalam sie, ze zaczna sie one na koncowce 12-tego tygodnia...
 
Dziewczyny, czy powinnam sie martwic tym, ze od dwoch dni mam nagle mdlosci i zbiera mi sie na wymioty? Niby wiem, ze to normalne ale ja tych, ktore nie mialy prawie zadnych objawow a nie spodziewalam sie, ze zaczna sie one na koncowce 12-tego tygodnia...
Myślę że nie powinno Cię to martwić. Organizm różnie reaguje na hormony plus zmienia nam się układ flaczków 😅
 
reklama
Jestem po. I szczęśliwa. Wg om 11+3 wg USG nadal starsze i 12+3. Było ryzyko że nie zrobi bo rozwaliła się sonda do badania dopochwowego a przez brzuch może się nie udać, ale ufff się udało, wszystkie markery ujemne. Serce 163, 59 mm. NT 1.2, przepływy prawidłowe, czekam tylko na pobranie krwi do pappy ale chyba mogę odetchnąć w końcu 🥰.
A to było prenatalne?
 
Do góry