reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
dziewczyny,a powie mi ktos jak to działa.
Jak test Nifty jest 99,9 % wiarygodny,to po co robi sie pozniej jeszcze amniopunkcje przy zlych wynikach?
 
dziewczyny,a powie mi ktos jak to działa.
Jak test Nifty jest 99,9 % wiarygodny,to po co robi sie pozniej jeszcze amniopunkcje przy zlych wynikach?
Ja to rozumiem tak, ze wszystkie testy typu Nifty to sa jednak testy przesiewowe wiec nie mozna powiedziec, ze daja calkowita gwarancje. Dopiero amniopunkcja, do tego taka z mikromacierzami (to juz wyczytalam na grupie FB) daje wiarygodne wyniki. Szczegolnie w przypadku wykrycia jakiejs wady w trakcie USG prenatalnego czy testu nipt.
 
Które testy prenatalne planujecie zrobić? Rozmawiałam z moim ginekologiem i powiedział, że jeśli w USG prenatalnym będzie wszystko ok, to zaleca sam test PAPPA. Dopiero jeśli byłyby jakieś wątpliwości podczas USG, to NIFTY.
Robiłam Nifty i Sanco, oprócz kwestii zdrowotnych byłam po prostu bardzo ciekawa płci dziecka, dlatego robię je zawsze w 10tc :) oprócz tego usg u lekarza z certyfikatem, test PAPPA odpuszczam
 
reklama
Które testy prenatalne planujecie zrobić? Rozmawiałam z moim ginekologiem i powiedział, że jeśli w USG prenatalnym będzie wszystko ok, to zaleca sam test PAPPA. Dopiero jeśli byłyby jakieś wątpliwości podczas USG, to NIFTY.
Mój lekarz powiedział to samo. Na usg wyszło wszystko ok, pappa również - zrezygnowałam z dalszej diagnostyki. Ryzyka wyszły niskie.
 
Do góry