reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Odebrałam wyniki krwi i moczu. Niby dobre, w normach. Niepokoi mnie tylko TSH i toxo Igm.
TSH mam 5,46 a normą jest oznaczona do 4,20. Czyli za wysokie. Co to oznacza? W poprzedniej ciąży miałam 2,76 bo spojrzałam w stare wyniki.

Igm mam teraz 0,216 a w poprzedniej ciąży 0,819. Czemu więcej?
 
Dziewczyny, a propo witamin, używa któraś lub używała mamaDHA premium plus? Kupiłam je, bo zadziałała magia marketingu 🌈😂 chyba są ok, ale wkurza mnie, że są takie duże, czasem trudno mi je przełknąć. Jeśli używacie innych, czy też są duże kapsułki?
Ja biorę po analizie składu. Jest bardzo fajny. Z łykaniem problemu nie mam, ale fakt, są duże ;)
 
Odebrałam wyniki krwi i moczu. Niby dobre, w normach. Niepokoi mnie tylko TSH i toxo Igm.
TSH mam 5,46 a normą jest oznaczona do 4,20. Czyli za wysokie. Co to oznacza? W poprzedniej ciąży miałam 2,76 bo spojrzałam w stare wyniki.

Igm mam teraz 0,216 a w poprzedniej ciąży 0,819. Czemu więcej?
Tsh u mnie w laboratorium norma dla kobiet w ciąży to 2,3. Warto, żebyś omówiła wyniki z lekarzem
 
Odebrałam wyniki krwi i moczu. Niby dobre, w normach. Niepokoi mnie tylko TSH i toxo Igm.
TSH mam 5,46 a normą jest oznaczona do 4,20. Czyli za wysokie. Co to oznacza? W poprzedniej ciąży miałam 2,76 bo spojrzałam w stare wyniki.

Igm mam teraz 0,216 a w poprzedniej ciąży 0,819. Czemu więcej?
norma w ciąży jest chyba jeszcze mniejsza, powinnaś szybko skonsultować to z ginekologiem lub endokrynologiem
 

Załączniki

  • 279B51A9-F6FF-4AB6-BB75-EF03ED4221D2.jpg
    279B51A9-F6FF-4AB6-BB75-EF03ED4221D2.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Do góry