reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja przed ciążą praktycznie nie jadłam mięsa i gin mówił że nie widzi problemu. No ale tak się u mnie porobiło że na początku ciąży odrzuciło mnie od warzyw a podeszło mi właśnie mięso! Kupiłam trochę drobiu na eko targu i było naprawdę ok, uratował mnie bo po nabiale jest mi niedobrze, po owocach boli mnie brzuch (czy to możliwe że to nietolerancja fruktozy?) a cały dzień na słodyczach to lekka przesada (nie mówię że nie dałabym rady 😅). Mam nadzieję że wrócą mi normalne smaki, bo planuję odstawić mięso i wrócić do warzyw. Ważne żeby suplementować B12 bo w warzywach się jej nie znajdzie.
Mam bardzo podobnie! Mięsa po prostu nie lubię, a w ciąży ciągnie mnie do schabowego i wędlin🙄 za to odrzuca od warzyw które kocham.
 
Tak mi dziś smutno. We wrześniu byłam w 9t2d (tak jak dziś), kiedy dowiedziałam się, że ciąża się zatrzymała. Mam dziś bardzo złe przeczucia. Wizyta u lekarza za dwa tygodnie. Mam wrażenie, że nie mam żadnych objawów ciąży. Nawet nie jestem zdenerwowana, tylko ten smutek... Chciałam się wyżalić. Nie mam komu, po poprzedniej stracie nie powiem nikomu o ciąży jeszcze długo
Niestety rozumiem cię. Życie od badania do badania. Ciągle w stresie, w 2 ciąży wszystko porównywałam do 1. Wizyty ustawiałam tak jak w pierwszej coś się działo, a to 5tc bo wtedy nic nie było widać, to 8 TC bo na tym etapie skończył się rozwój, to 10 TC bo pierwsze utraty oznak ciąży, to 11 TC bo wtedy zaczęło się. Potem prenatalne i myślałam że odetchnę a dostałam jedynie albo aż czas na przygotowanie się do odejścia. Teraz podchodzę trochę inaczej ale i tak jest ciężko, są momenty załamania, a za chwilę gdy jestem nad grobem i widzę te magiczna datę to zaczynam wierzyć że może jednak ktoś czuwa nad nami i tym razem będzie dobrze. Jutro będzie ustalona data prenatalnych i wtedy zacznie się stres tak naprawdę.
 
@Sofiaa mój 8latek też jeszcze nie miał ospy. W przedszkolu w jego grupie i w szkole były zachorowania ale nie złapał. Może dlatego że w żłobku był szczepiony na to?

Ostatnio na jakimś forum czytałam ,że ochrona ciężarnych nie dotyczy umowy na zastępstwo. Tu pracodawca może zwolnić kobietę w każdym momencie. Nie mam pojęcia czy to prawda.
Tak to prawda to jest taki wyjątek, ale jak w ostatnim dniu pracy pójdzie do lekarza po zla ma płatny zasiłek do końca ciąży
 
Dziewczyny,dostałam podkolanówki przeciw trombozie bo mam za niskie ciśnienie.
Wiecie może,czy przy plamieniach mogę je tez nosić?
 
reklama
Do góry