reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
@Sofiaa mój 8latek też jeszcze nie miał ospy. W przedszkolu w jego grupie i w szkole były zachorowania ale nie złapał. Może dlatego że w żłobku był szczepiony na to?

Ostatnio na jakimś forum czytałam ,że ochrona ciężarnych nie dotyczy umowy na zastępstwo. Tu pracodawca może zwolnić kobietę w każdym momencie. Nie mam pojęcia czy to prawda.
 
Tak mi dziś smutno. We wrześniu byłam w 9t2d (tak jak dziś), kiedy dowiedziałam się, że ciąża się zatrzymała. Mam dziś bardzo złe przeczucia. Wizyta u lekarza za dwa tygodnie. Mam wrażenie, że nie mam żadnych objawów ciąży. Nawet nie jestem zdenerwowana, tylko ten smutek... Chciałam się wyżalić. Nie mam komu, po poprzedniej stracie nie powiem nikomu o ciąży jeszcze długo
Przytulam [emoji8] Jak minie ten tydzień będzie troszeczkę lżej na duszy. To taki kamień milowy u ciężarnych po stracie. Większość z nas tak ma.
 
Cześć Dziewczyny, dowoziłam dziś mocz do laboratorium bo w piątek tak się zakręciłam, że zapomniałam. Przez cały weekend narywa mnie w lędźwiach, ni to ból ni pieczenie, promieniuje lekko na kość łonową, ciągnie biodrami. Jestem niestety od lat pacjentką urologiczną plus zastoje w nerkach w pierwszej ciąży. Zobaczymy czy z tym moczem wszystko ok. Niby jest to tylko takie ćmienie, ale martwię się żeby to nie były dolegliwości ze strony układu moczowego...Jakby coś się nasiliło to zawsze pozostaje mi ostry dyżur urologiczny. Poza tym dziś zaczynam 10 tydzień, czas pędzi jak szalony 😁
 
reklama
Ja biorę femibion Natal 1. Nie są zupełnie małe ale bardzo duże też nie są. Jak skończę opakowanie to przejde na 2.

Nie może jak masz stwierdzoną ciążę. Trzeba by looknąć w kodeks pracy.
tez mam femibion,ale w poprzednich ciazach bralam na poczatku tez tylko kwas foliowy..
Dziewczyny czy test papa z krwi trzeba pobierać na czczo?
nie
 
Do góry