reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Boshe dziewczyny ja prenatalne mam z racji wieku darmowe 19 stycznia. Chciałabym już. Upewnić się ze wszystko jest ok. Płeć nie ważna chociaż syn mile widziany.

@Johanna_85 dobrze ze już bledsze te kreski.

Ja jestem już po. Szłam jak na ścięcie głowy. Dostałam ochrzan bo mam się cieszyć a nie wiedzieć wszystko w czarnych kolorach. Na razie nie ma nic niepokojącego. ❤️ 170, 3 cm szczęścia i gonitwa by uchwycić na zdjęciu.
Ja nadal widzę same ciemne barwy chociaż sie uspokoiłam. Nie mogę na każdą zmianę i na dobre i na złe reagować nerwami bo jak ma się nie udać to się nie uda a jak ma się udać to tylko zaszkodzę. Psychicznie godzę się na wszystko.

Ale ten czas leci. Pierwsze z nas poznają płcie. Zazdroszczę wam. A jak tam babeczki które chciały się na testy genetyczne zapisywać. Zrobiła któraś czy za wcześnie? U was płeć będzie na 100%. Trzymam kciuki.
 
Ja też dziś wizytowałam. Maluch ma 0.94cm (dzisiaj mam 7+2) i serce pięknie bije. Dostalam już skierowania na badania krwi i mam się umówić na prenatalne. Ze względu na mutacje dostałam też receptę na Clexane i jestem przerażona tym kłuciem się przez całą ciążę [emoji16]

Co do kontroli na l4 to osobiście nie słyszałam o takim przypadku, nikt z moich znajomych nie miał kontroli.
 
13 to jednak duże ryzyko, ze dziecko będzie już za duże, a przecież musi mieścić się w określonych widełkach. Lepiej pójść za wczesnie i ewentualnie powtórzyć badanie niż przegapić
Na kartce od lekarki ze wszystkimi badaniami w ciąży jest napisane,ze robi sie to badanie NT miedzy 11,a 14tc.
Ja bede w 13tc..
 
reklama
Boshe dziewczyny ja prenatalne mam z racji wieku darmowe 19 stycznia. Chciałabym już. Upewnić się ze wszystko jest ok. Płeć nie ważna chociaż syn mile widziany.

@Johanna_85 dobrze ze już bledsze te kreski.


Ja nadal widzę same ciemne barwy chociaż sie uspokoiłam. Nie mogę na każdą zmianę i na dobre i na złe reagować nerwami bo jak ma się nie udać to się nie uda a jak ma się udać to tylko zaszkodzę. Psychicznie godzę się na wszystko.

Ale ten czas leci. Pierwsze z nas poznają płcie. Zazdroszczę wam. A jak tam babeczki które chciały się na testy genetyczne zapisywać. Zrobiła któraś czy za wcześnie? U was płeć będzie na 100%. Trzymam kciuki.
To prawda.. wlasnie o tym myslalam,ze teraz czas tak szybko leci..

Ja genetyczne robie razem z NT ,czyli 24.01 :)
 
Do góry