reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Tak szczerze, to osobiście mam gdzieś, czy jest kulturalny/miły etc. Ja akurat sobie poradzę nawet jak będzie wobec mnie chamski. Wolę aby wybitnie znał się na tym co robi.
A ja uważam, że jednak szacunek i kultura musza obowiązywać. Nie można dawać komuś przyzwolenia na takie traktowanie tylko dlatego, że jest dobry w tym robi. Ja również uważam, że Warszawa pełna jest rewelacyjnych specjalistów i można dostać w pakiecie dobrze wykonane badanie i przyjazną atmosferę. Takiego Roszkowskiego widzę ewentualnie w sytuacji, gdyby w razie jakiś wątpliwości trzeba było coś zweryfikować u innego specjalisty.
 
Mnie tak zaznaczyła moja ginekolog :/ Już sama nie wiem, no ale już nic nie zrobię :)
Ja tez mam prenatalne na równe 13+0, z tego co czytalam w segregatorze mamyginekolog jest ok
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 62
Kurde, ale jestem głupia, byłam tak zdenerwowana, że teraz analizuje wszystko co mówiła gin.
Mam ogarnąć sobie hematologa, z uwagi, że biorę heparynę i coś tam jednak w tej krwi wychodzi. Ale nie dopytałam się o skierowanie, Czy to ma dać rodzinny, do mojej chodzę prywatnie, więc myślę, że wizyta na NFZ odpada bo będzie odpłatna, a skoro jestem w ciąży to hematolog na NFZ powinien przyjąć mnie w ciągu 7 dni, czy dobrze kombinuję?
 
Kurde, ale jestem głupia, byłam tak zdenerwowana, że teraz analizuje wszystko co mówiła gin.
Mam ogarnąć sobie hematologa, z uwagi, że biorę heparynę i coś tam jednak w tej krwi wychodzi. Ale nie dopytałam się o skierowanie, Czy to ma dać rodzinny, do mojej chodzę prywatnie, więc myślę, że wizyta na NFZ odpada bo będzie odpłatna, a skoro jestem w ciąży to hematolog na NFZ powinien przyjąć mnie w ciągu 7 dni, czy dobrze kombinuję?
Jestem w tej samej sytuacji. Tak, skierowanie masz wziąć od rodzinnego- najlepiej teleporada bo po co pchać się do przychodni. Rodzinny na NFZ da Ci skierowanie i tez wnioskuje, że muszą mnie przyjąć w ciągu 7 dni. Zamierzam uderzyć do Instytutu Hematologii gdzie terminy są 2-3 lata i nie chce nawet słyszeć o tym, że nie mają dla mnie terminu 😅
 
A ja uważam, że jednak szacunek i kultura musza obowiązywać. Nie można dawać komuś przyzwolenia na takie traktowanie tylko dlatego, że jest dobry w tym robi. Ja również uważam, że Warszawa pełna jest rewelacyjnych specjalistów i można dostać w pakiecie dobrze wykonane badanie i przyjazną atmosferę. Takiego Roszkowskiego widzę ewentualnie w sytuacji, gdyby w razie jakiś wątpliwości trzeba było coś zweryfikować u innego specjalisty.
Dlatego mam umówione dwie wizyty - jedna u Kozłowskiego, druga u Roszkowskiego. Tak naprawdę zobaczymy, co wyjdzie na pierwszej. Jesli chodzi o USG prenatalne w I tymestrze, wiem że dobrym specjalistą jest również Dr Brawura i wspominany już Dr Kosiński
 
reklama
Do góry