reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Ostatnio na wizycie byłam 27 grudnia. Na kolejna chciałam iść teraz w poniedziałek 10 stycznia. Czyli po 2 tyg (to będzie równo 8t0d) mimo ze lekarz mówił, żeby przyjść po 3 tyg, ale akurat jest termin do lekarki w medicover, bo chciałabym żeby mnie skierowała na badania krwi, bo tam mam pakiet. A moja mama twierdzi, ze to za szybko, ze nie powinnam mieć tak często usg 🤦‍♀️ Podobne dyskusje chyba tutaj tez były ostatnio; nie wiem co o tym sadzić. A Wy jak często chodzicie?
Ja też korzystam z Medicover. Byłam dziś u lekarza, miałam usg i umówiłam się na wizytę 19sty za dwa tygodnie. Może to i często ale mam 37lat i pierwszej młodości nie jestem. Będę miała spokojniejszą głowę
 
reklama
Macie dziewczyny jakieś dziwne zachcianki? Ja do tej pory nie miałam, aż nagle dzisiaj zachciało mi się kabanosa z lodami karmelowymi 😂 ehh ciekawe czy będą rewolucję żołądkowe 😂
Ja nie koniecznie lubię surówkę z marchewki do obiadu ale odkąd jadłam u kuzynki surówkę, którą serwuje jej mama, mam ją prawie codziennie od tygodnia 😂 nie mogę się najeść tej marchwi.
Idzie to tak:
- starta na tarce surowa marchew
- łyżka majonezu
- sól, świeży czosnek ile kto lubi przeciśnięty przez praskę

Przy okazji genialne za przeziębienia bo ja lubię dużo czochu 😂
Polecam wam pyszności 👌👌👌
 
Ja nie koniecznie lubię surówkę z marchewki do obiadu ale odkąd jadłam u kuzynki surówkę, którą serwuje jej mama, mam ją prawie codziennie od tygodnia [emoji23] nie mogę się najeść tej marchwi.
Idzie to tak:
- starta na tarce surowa marchew
- łyżka majonezu
- sól, świeży czosnek ile kto lubi przeciśnięty przez praskę

Przy okazji genialne za przeziębienia bo ja lubię dużo czochu [emoji23]
Polecam wam pyszności [emoji108][emoji108][emoji108]
Zapisuję przepis i w piątek ją robię! [emoji16]
Dzisiaj cały dzień mnie mdliło, nie mogłam nic zjeść. Na wieczór pomyślałam o mizerii, pobiegłam do sklepu i po zjedzeniu mizerii z sadzonym jajem i ziemniakami mdłości przeszły [emoji16]
 
Macie dziewczyny jakieś dziwne zachcianki? Ja do tej pory nie miałam, aż nagle dzisiaj zachciało mi się kabanosa z lodami karmelowymi 😂 ehh ciekawe czy będą rewolucję żołądkowe 😂
Trochę z innej beczki. Nienawidzę czosnku, całe życie tak było, ale że coś mnie bierze, dla dobra sprawy postanowiłam zrobić miksturę z miodu i siekanego czosnku. I takie to dzisiaj pyszne było 😳 nie mogłam się najeść, delicje 👌😂
 
Ale mi nie chodzi o moje problemy z zajściem w ciąże bo choć dzisiaj lekarz powiedział, że na 100% mam PCOS to ja mam dwoje dzieci z 1 cyklu starań, a trzecie miałam z drugiego. Tylko po tym leku na usuwanie ciąży kiedy jej nie widać gdzie jest jest zakaz zajścia w ciąże na 12 miesięcy bo to lek, który uszkadza wszystko co może - no i dzięki temu usuwa też wszystko. A ja też nie chcę dziecka z końca roku, więc mogłabym podjąć starania najwcześniej w maju 2023 :(

Mój mąż ma brata 13 lat młodszego i po prostu wiemy, że u nas w domu się to nie sprawdzi
Po metotreksacie wyczekiwanie nie jest wskazane przez 6 mcy?
 
Waga po ciąży... Wartości nie pamiętam, ale moja siostra 4 tygodnie po ciąży była na tyle chuda, że weszła w spódnicę ołówkową sprzed ciąży, gdzie by siebie o to nie podejrzewała... i poszła w niej na uroczystość rodzinną. (Była zdrowa, dziecko chyba z niej coś wyssało wraz z mlekiem 😉)
Wątpię, aby tak było u mnie, ale jej zazdroszczę.
Po prostu niektórzy tak mają. 💁‍♀️
 
reklama
@emka08 pisz co na wizycie bo siedzisz mi w głowie od wczoraj non stop!
Już się melduję!
Wczorajszą wizyta przyniosła dobre wieści, jest dzidziuś i jest serduszko 😊
Dzidzi ma całe 2,84 mm. Termin z usg wychodzi na 31.08. Martwi mnie to, że totalnie nie pokrywa się to z moimi obliczeniami (wiem dokładnie kiedy mialam owu, nieregularne i długie cykle). Przyjmuję to wszystko ze spokojem i bez przesadnego entuzjazmu, bo poprzednia ciąża obumarła w 8 tyg. Będzie co ma być. Ale póki co jestem z wami dziewczyny 😘 musiałam nadrobić 30 stron forum 🤣
 
Do góry