reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dziewczyny czy któras z Was bierze metfornine (np. Glucophage)??
Ja brałam w 2 ciazy , teraz też brałam do 8 TC, wszyscy mi kazali odłożyć od razu natomiast ja chciałam powoli ale ze badam cukier codziennie i wprowadzona dieta IG to mimo odstawienia cukier mam max do 92. Trafiłam tylko na 2 co mówił że meta do 20 TC conajmniej
 
reklama
Nie, oni nic o tym nie mówili, ale ja też nie prosiłam bo nadal nie jestem przekona że go chcę - dla mnie to oznacza pożegnanie się totalnie z III ciążą, starania za rok, to ciąża/poród w wieku 34 lat, różnica wieku po między dziećmi to już 13 i 9, no dla mnie za dużo. Już w 2022 było za dużo, a co dopiero w 2024 :(
Generalnie będę obserwować do poniedziałku, ale powiedzieli, że jak nie będzie spadku to w poniedziałek mnie przyjmują więc pewnie wtedy już nie będzie innej drogi
A może wchodzi w grę ciąża bliźniacza? Czytałam dość sporo że przy obumieraniu jednego płodu beta potrafi spaść a potem dopiero rosnąć. Wiem że to głupie ale może coś w tym też być. Bo tak to wskazuje na pozamaciczna a zanim stanie się widoczna to jeszcze trochę minie
 
A może wchodzi w grę ciąża bliźniacza? Czytałam dość sporo że przy obumieraniu jednego płodu beta potrafi spaść a potem dopiero rosnąć. Wiem że to głupie ale może coś w tym też być. Bo tak to wskazuje na pozamaciczna a zanim stanie się widoczna to jeszcze trochę minie

Biorąc pod uwagę, że seks był 18.11 to nie ma takiej możliwości w żadnym wypadku. No i wzrost z 352 na 405 w 48h to żaden dobry wzrost. Z tego nic nie będzie, ale dlaczego to rośnie i gdzie to jest. To jest zagadka.
 
Biorąc pod uwagę, że seks był 18.11 to nie ma takiej możliwości w żadnym wypadku. No i wzrost z 352 na 405 w 48h to żaden dobry wzrost. Z tego nic nie będzie, ale dlaczego to rośnie i gdzie to jest. To jest zagadka.
Najgorsze że to taki wynik że naprawdę ciężko będzie znaleźć, czasem przy 500 jest coś małego gdzieś widać, ale gdzie.
Z jednej strony męczą z drugiej dają szanse, a z problemem zostajesz sama.
Trudny czas, taki w zawieszeniu, nie wiesz w którą stronę idzie.
 
Nie, oni nic o tym nie mówili, ale ja też nie prosiłam bo nadal nie jestem przekona że go chcę - dla mnie to oznacza pożegnanie się totalnie z III ciążą, starania za rok, to ciąża/poród w wieku 34 lat, różnica wieku po między dziećmi to już 13 i 9, no dla mnie za dużo. Już w 2022 było za dużo, a co dopiero w 2024 :(
Generalnie będę obserwować do poniedziałku, ale powiedzieli, że jak nie będzie spadku to w poniedziałek mnie przyjmują więc pewnie wtedy już nie będzie innej drogi
Nie trać nadziei. Nie koniecznie musicie starać się rok. U nas pierwsze to było 8mcy starań, drugie 9 a trzecie w pierwszym cyklu choć też byłam przekonana że zajmie to miliony lat... Teraz staraliśmy się 5mcy. Bądź dobrej myśli. U mnie też duże różnice bo mam synka 14mcy a najstarsza córka ma 14lat, syn 9. Sama też nie jestem pierwszej młodości bo mam za miesiąc 37urodziny. Bardzo chciałam aby synuś najmłodszy miał się z kim bawić i mocno mi zależy na tym dzieciątku. Taka wieksza różnica wieku nie jest taka zła u dzieci. Sama widzę jak starszaki przytulają braciszka i całują. Córka go nosi na rękach. Nie trać nadziei, nie skreślaj jeszcze
 
Nie trać nadziei. Nie koniecznie musicie starać się rok. U nas pierwsze to było 8mcy starań, drugie 9 a trzecie w pierwszym cyklu choć też byłam przekonana że zajmie to miliony lat... Teraz staraliśmy się 5mcy. Bądź dobrej myśli. U mnie też duże różnice bo mam synka 14mcy a najstarsza córka ma 14lat, syn 9. Sama też nie jestem pierwszej młodości bo mam za miesiąc 37urodziny. Bardzo chciałam aby synuś najmłodszy miał się z kim bawić i mocno mi zależy na tym dzieciątku. Taka wieksza różnica wieku nie jest taka zła u dzieci. Sama widzę jak starszaki przytulają braciszka i całują. Córka go nosi na rękach. Nie trać nadziei, nie skreślaj jeszcze

Ale mi nie chodzi o moje problemy z zajściem w ciąże bo choć dzisiaj lekarz powiedział, że na 100% mam PCOS to ja mam dwoje dzieci z 1 cyklu starań, a trzecie miałam z drugiego. Tylko po tym leku na usuwanie ciąży kiedy jej nie widać gdzie jest jest zakaz zajścia w ciąże na 12 miesięcy bo to lek, który uszkadza wszystko co może - no i dzięki temu usuwa też wszystko. A ja też nie chcę dziecka z końca roku, więc mogłabym podjąć starania najwcześniej w maju 2023 :(

Mój mąż ma brata 13 lat młodszego i po prostu wiemy, że u nas w domu się to nie sprawdzi
 
Biorąc pod uwagę, że seks był 18.11 to nie ma takiej możliwości w żadnym wypadku. No i wzrost z 352 na 405 w 48h to żaden dobry wzrost. Z tego nic nie będzie, ale dlaczego to rośnie i gdzie to jest. To jest zagadka.
Bardzo mi przykro, dla mnie najgorsza byłaby ta niewiedza...coś się dzieje ale gdzie ?

Dziękuję dziewczyny za linki do topów 😉
 
reklama
Ostatnio na wizycie byłam 27 grudnia. Na kolejna chciałam iść teraz w poniedziałek 10 stycznia. Czyli po 2 tyg (to będzie równo 8t0d) mimo ze lekarz mówił, żeby przyjść po 3 tyg, ale akurat jest termin do lekarki w medicover, bo chciałabym żeby mnie skierowała na badania krwi, bo tam mam pakiet. A moja mama twierdzi, ze to za szybko, ze nie powinnam mieć tak często usg 🤦‍♀️ Podobne dyskusje chyba tutaj tez były ostatnio; nie wiem co o tym sadzić. A Wy jak często chodzicie?
 
Do góry