reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Też macie taką zadyszkę? nawet jak majtki naciągam to mam zadyszkę 😂
Ja to dostaję zadyszki ja mówię 😂 taki wysiłek. Podobnie miałam jak covid się przypałętał rok temu. Podobnie było tylko jeszcze gorzej więc już się boję co to będzie jak brzuch mi jeszcze bardziej urośnie.
 
reklama
Czyli muszę pogadać z moją ginekolog jak nie zapomnę znowu 🤭 Właśnie gdzieś czytałam, że przy dyskopatii zazwyczaj cc ale jak tylko widzę na wizycie malucha to już zapominam o pytaniach 😉🤭
Koniecznie porusz ten temat. Tylko gdybyś się bała naturalnego i wolała CC to musisz mieć rezonans, zaświadczenie od ortopedy i swojego ginekologa najlepiej. Jednym słowem dobrze udokumentowane. Jeśli wolisz naturalny poród a lekarz nie będzie widział przeciwwskazań to też możesz spróbować. U mnie nie poszło dobrze ale nie jest powiedziane że u Ciebie też tak musi być. Pierwsze 6 godzin kiedy miałam bóle z brzucha i skurcze ci 2/3 minuty wspominam super. Ból był duży ale taki naturalny. Ważne żeby nie męczyli na siłę kiedy coś jest nie tak. Po cc plecy też bolą bo znieczulenie robi swoje
 
W zaleceniach jest nie więcej niż 3 razy na trymestr. Więc ja rozumiem. No cóż będę musiała cierpliwie poczekać do prenatalnych
 
Ale czuje się dziwnie bo tak się stresowalam dzisiejszym dniem a tu nadal nic nie wiem ale tak sobie myślę że może tak miało być do tego czasu się trochę uspokoje bo przecież i tak nie mam na to wpływu tak sobie to tłumaczę A wczoraj to już za mocno się nakrecilam
 
reklama
Ogólnie mam takie emocje burze hormonów ze ciężko to ogarnąć ale to pewnie dlatego że to moja pierwsza ciąża i wszystko dla mnie jest nowe
 
Do góry