reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Daj proszę znać co tam powiedział..mi się udało zapisać na piątek także czekam z niecierpliwością. A który tydzien ?
Już po wizycie u lekarza. Podobno kłucie jest normalne ponieważ dzidziuś rośnie i rozciągają się różne mięśnie. Jeżeli kłuciu nie towarzyszy plamienie to nie jest to groźne.
 
reklama
Koniecznie porusz ten temat. Tylko gdybyś się bała naturalnego i wolała CC to musisz mieć rezonans, zaświadczenie od ortopedy i swojego ginekologa najlepiej. Jednym słowem dobrze udokumentowane. Jeśli wolisz naturalny poród a lekarz nie będzie widział przeciwwskazań to też możesz spróbować. U mnie nie poszło dobrze ale nie jest powiedziane że u Ciebie też tak musi być. Pierwsze 6 godzin kiedy miałam bóle z brzucha i skurcze ci 2/3 minuty wspominam super. Ból był duży ale taki naturalny. Ważne żeby nie męczyli na siłę kiedy coś jest nie tak. Po cc plecy też bolą bo znieczulenie robi swoje
Dyskopatia, czyli odcinek lędźwiowy bardzo przesunięty do przodu?
Może ja się jednak wybiorę do ortopedy 👀 Ja trochę to jestem pokrzywiona, nie wiem jak to wpływa później na poród.
Ja to dostaję zadyszki ja mówię 😂 taki wysiłek. Podobnie miałam jak covid się przypałętał rok temu. Podobnie było tylko jeszcze gorzej więc już się boję co to będzie jak brzuch mi jeszcze bardziej urośnie.
Nie mam takich objawów... Ale może to przede mną.

Za to wczoraj mnie kłuło po prawej stronie w podbrzuszu. Ale wierzę, że to macica się się rozszerza :oops:
Nie mam żadnych plamień.
 
Już po wizycie u lekarza. Podobno kłucie jest normalne ponieważ dzidziuś rośnie i rozciągają się różne mięśnie. Jeżeli kłuciu nie towarzyszy plamienie to nie jest to groźne.
Dziękuję bardzo za pamięć. Okej w takim razie trzeba się do tego przyzwyczajać bo myślę ze będzie jeescze bardziej kuło jak fasolka będzie rosła i rosła
 
Dziękuję bardzo za pamięć. Okej w takim razie trzeba się do tego przyzwyczajać bo myślę ze będzie jeescze bardziej kuło jak fasolka będzie rosła i rosła
Tak, na pewno. Lekarz powiedział że bóle w podbrzuszu oraz w kroczu są normalne w ciąży i jeżeli nie ma innych niepokojących objawów to jest wszystko ok.
Ale przynajmniej się uspokoiłam i utwierdziłam ze brak mdłości i bólu piersi nie świadczy że dzieje się coś złego 😊
 
Dyskopatia, czyli odcinek lędźwiowy bardzo przesunięty do przodu?
Może ja się jednak wybiorę do ortopedy 👀 Ja trochę to jestem pokrzywiona, nie wiem jak to wpływa później na poród.

Nie mam takich objawów... Ale może to przede mną.

Za to wczoraj mnie kłuło po prawej stronie w podbrzuszu. Ale wierzę, że to macica się się rozszerza :oops:
Nie mam żadnych plamień.
U mnie dwa krążki międzykręgowe są tak jak mi to lekarz tłumaczył zmiażdżone i wysunięte tak że uciskają korzenie nerwowe. Pewnie będzie potrzebny zabieg ale na razie jeszcze się na to nie decyduje bo już wiem jak dźwigać, podnosić, schylać się, żeby nie było gorzej. W ciąży mięśnie się rozluźniają i chyba z tego powodu jest nawet lepiej niż przed. Przy porodzie chodzi o to żeby nie uszkodzić bardziej
 
reklama
Kurde wyszedł mi jakiś stan zapalny w cytologii, a wizyta dopiero 12 stycznia
Mi tez wyszedł ale poczytałam trochę i ponoć w cytologii to praktycznie każdej kobiecie aktywnej seksualnie wychodzi stan zapalny. Mam wizytę w piątek wiec jeśli lekarz zajmie się tym na poważne to mogę Ci napisać i może uda Ci się przyspieszyć wizytę.
 
Do góry