reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ło matko. Masz sensacje kochana.

Dziewczyny idąc do innego gina na przygodne usg to co mówicie? Bo ja nie chce zmieniać lekarza. Chciałabym tylko podejrzeć czy ciąża jest żywa. Od wczoraj jak ręką odjął objawy. Dzisiaj już nawet piersi bardzo mało wrażliwe i całą kawę wypiłam. Jestem w 10tc (9+4) I martwi mnie nagła utrata objawów. Nie wiem gdzie tak po prostu na usg się dostanę ale do 19go to osiwieję.
Miałam taką sytuację😊 Poprostu powiedziałam prawdę , ze z dnia na dzień ustąpiły mi objawy i bardzo się martwię a mój lekarz ma chwilowo wolne i nie przyjmuje . Nie było problemu ze strony drugiego lekarza. A ja miałam na jakiś czas spokojną głowę ☺️
 
Ło matko. Masz sensacje kochana.

Dziewczyny idąc do innego gina na przygodne usg to co mówicie? Bo ja nie chce zmieniać lekarza. Chciałabym tylko podejrzeć czy ciąża jest żywa. Od wczoraj jak ręką odjął objawy. Dzisiaj już nawet piersi bardzo mało wrażliwe i całą kawę wypiłam. Jestem w 10tc (9+4) I martwi mnie nagła utrata objawów. Nie wiem gdzie tak po prostu na usg się dostanę ale do 19go to osiwieję.
Ja tak byłam raz sprawdzić u kogoś innego i po prostu powiedziałam prawdę, że mam lekarza prowadzącego ale dostałam termin usg odległy i się stresuję:)
 
Ło matko. Masz sensacje kochana.

Dziewczyny idąc do innego gina na przygodne usg to co mówicie? Bo ja nie chce zmieniać lekarza. Chciałabym tylko podejrzeć czy ciąża jest żywa. Od wczoraj jak ręką odjął objawy. Dzisiaj już nawet piersi bardzo mało wrażliwe i całą kawę wypiłam. Jestem w 10tc (9+4) I martwi mnie nagła utrata objawów. Nie wiem gdzie tak po prostu na usg się dostanę ale do 19go to osiwieję.
Ciąże prowadzę prywatnie, ale umówiłam się dodatków do Medicover bo mam stamtąd pakiet z pracy. W zasadzie nie planuje nic im mowic, a wizyty traktować jaki dodatkowe plus dobrze będzie mieć skierowania na cześć badań chociaż 😊
 
Dziewczyny u mnie moje uciążliwe mdłości dziś zniknęły, ból piersi też 🤔🤔odczuwam wiekszy apetyt.Minione 2 tygodnie upłynęły na jedzeniu chleba z masłem 1 x dziennie.Oby nie oznaczało to nic złego.Trzecia ciąża i każda inna.Obecna zdecydowanie lżejsza, mimo wieku.Dziś męczy mnie tylko zgaga i senność. (7+3)
 
reklama
Do góry