reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Też pewnie lekarce nie udaje się za każdym razem w identycznym miejscu zaznaczyć długości dziecka :) przez co miga być różnice. Ważne, że uroslo i wszystko jest ok :)
Dziewczyny. Jestem w 8tyg6d, wczoraj dzidzius mial 1.8cm i ruszal juz lapkami i nogami. Zastanawiam sie tylko czy nie rosnie za wolno, bo w czw 12dni wczesniej mial 0.9mm czyli nie rośnie 1mm na dzien. Jakie duże sa wasze dzidzie
 
reklama
Mijemy nadzieje, że jesteśmy szczęściarami i przejdziemy ciąże praktycznie bezojbawowo xD
Może faktycznie nasz organizm już się przywyczaił, że jesteśmy w ciązy...
Oby tak właśnie było pytałam mame to oprócz wymiotów w autobusie praktycznie nic a siostra to wogole mówi że nie wie co to mdłości czy cokolwiek ciąży że dobrze wspomina więc mam nadzieje ze u mnie jest podobnie a moje nakręcanie się jest nie potrzebne
 
A czy wam tez kiedyś inne kobiety mówiły: „ciąża to taki piękny czas” ?
Aaah co za bzdury! Oczywiście ja nigdy nie dotrwałam do ruchów dziecka itd- to na pewno jest piękne ale ile kobieta czasem musi myśleć, stresować się, badać. Powiem wam, że na ten moment bycie w ciąży kojarzy mi się tylko źle, chciałabym aby było inaczej i żeby w końcu poszło coś po myśli. Objawy- źle. Brak objawów- jeszcze gorzej 😬 ja już nie czytam tyle ile na początku. Jestem tylko tutaj ale i tak wszystko mnie przytłacza.

Mój ból piersi przerodził się w nie ból i rzeczywiście tez mam taką tkliwości tylko w okolicy brodawek
 
Mnie mdli codziennie rano chwile po przebudzeniu. Niby chce się wymiotować ale nie mogę 😂. Ratuje mnie herbata z cytryna i miodem i ciastka korzenne.
 
A czy wam tez kiedyś inne kobiety mówiły: „ciąża to taki piękny czas” ?
Aaah co za bzdury! Oczywiście ja nigdy nie dotrwałam do ruchów dziecka itd- to na pewno jest piękne ale ile kobieta czasem musi myśleć, stresować się, badać. Powiem wam, że na ten moment bycie w ciąży kojarzy mi się tylko źle, chciałabym aby było inaczej i żeby w końcu poszło coś po myśli. Objawy- źle. Brak objawów- jeszcze gorzej 😬 ja już nie czytam tyle ile na początku. Jestem tylko tutaj ale i tak wszystko mnie przytłacza.

Mój ból piersi przerodził się w nie ból i rzeczywiście tez mam taką tkliwości tylko w okolicy brodawek
A mi dziś właśnie się niby zaczął 8 tydzień i aplikacja wysłała mi Update ze właśnie tkliwości piersi może się zmniejszyć ale za to okolice brodawek mogą być pogrubione i bardziej wrażliwe 🤦‍♀️
 
Oh to straszne co kobiety muszą przezywać w tych czasach 🥺 życzę Ci dużo siły psychicznej i fizycznej oraz mam nadzieje, że masz obok osoby, które choć trochę przywracają nadzieje w ten świat. Polecam tez przytulanie się do piesków, które wiem, że masz
O tak, pieski dużo dają, mąż najpierw sprowadził kota, potem dostała od jego bratowej 2 małe kotki, a mąż na urodziny kupił owczarka niemieckiego, mały wariat, koty od razu przegonił a nad jednym się znęca, był caluśki biały i mówiliśmy na niego vizir, ale od czasu kiedy mamy psa to on jest czarny, ten go ciągle liże, podgryza dla zabawy, rzucają się po ziemi, tylko animalsów wezwać 😂 . Zwierzaki na depresją są naprawdę super, nie zdawałam sobie nawet sprawy. A pies przyniósł takie szczęście, że od razu nam się udało.
 
reklama
Dziewczyny. Jestem w 8tyg6d, wczoraj dzidzius mial 1.8cm i ruszal juz lapkami i nogami. Zastanawiam sie tylko czy nie rosnie za wolno, bo w czw 12dni wczesniej mial 0.9mm czyli nie rośnie 1mm na dzien. Jakie duże sa wasze dzidzie
Dokładnie mam ta sama sytuacje ,w 7 t i 1 dniu miał centymetr natomiast 2 tyg później 1, 76 mm i z usg pokazało 8 t 2 d, a powinien być 9 i 1 . Jednak drugie usg było na gorszym sprzęcie u innego lekarza. Lekarz tez uspokajał ze ze względu na różnice techniczne sprzętu może zdarzyć się błąd pomiaru . Teraz w piątek również idę na usg bo tez się troszkę zmartwiłam. Ale musi być dobrze 😊
 
Do góry