reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Takiej różnicy nie bierze się pod uwagę, wiec liczy się tylko termin z om :) mi tylko raz zmieniono termin jak w pierwszym trymestrze miałam na różnych usg 9 i 11dni różnicy w stosunku do terminu z om
Ja w pierwszej ciąży miałam pierwszy ustalony termin na 18.11, a urodziłam 3.12 😅
 
Cześć dziewczyny!
Wszystkiego najlepszego w nowym roku 😄

Ostatnio nie miałam czasu tutaj zaglądać, na wizycie byłam 23.12, dzidziuś miał prawie 9mm i widziałam ❤️
Ciąża 2 dni młodsza według USG niż z OM, także 12.08 wychodzi
Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty 🙈
 

Załączniki

  • 16413837275543318747138542903349.jpg
    16413837275543318747138542903349.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 59
Byłam dzisiaj u gin, która powiedziała, żeby nastawić się na najgorszy scenariusz… kazała brać dupka jeszcze przez 3 dni, ale ja już nie mam złudzeń, nie chce tego przedłużać. Czekam na poronienie samoistne, bo trochę plamie. Ginekolog powiedziała, że przy mocniejszym krwawieniu powinnam iść do szpitala, ale wolałabym tego unikać. Nie jestem szczepiona, pewnie długo trzeba czekać na poczekalni i jeszcze na biegu test na COVID. Dużo osób tutaj poradziło sobie w domu, wiec mam nadzieje, że mnie także się uda. Jak sądzicie?
 
reklama
Ja miałam na przełomie 6/7 tygodnia kilka dni, potem przeszło. Takie rozciąganie z kłuciem właśnie. Pewnie się jeszcze pojawi ale na późniejszym etapie
No ja właśnie mam tak jakoś od wczoraj dziś troszkę bardziej a mam 8+4 dni i nie wiem czy to okej czy nie Ale udało mi się na piątek zapisać prywatnie do innego ginekologa .
 
Do góry