reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dziewczyny. Jestem w 8tyg6d, wczoraj dzidzius mial 1.8cm i ruszal juz lapkami i nogami. Zastanawiam sie tylko czy nie rosnie za wolno, bo w czw 12dni wczesniej mial 0.9mm czyli nie rośnie 1mm na dzien. Jakie duże sa wasze dzidzie
2,52 cm w 9t2d z usg ,a z miesiączki 10t2d.
Wiec teoretycznie na 10 tc tez jest za mały/a
 
A czy wam tez kiedyś inne kobiety mówiły: „ciąża to taki piękny czas” ?
Aaah co za bzdury! Oczywiście ja nigdy nie dotrwałam do ruchów dziecka itd- to na pewno jest piękne ale ile kobieta czasem musi myśleć, stresować się, badać. Powiem wam, że na ten moment bycie w ciąży kojarzy mi się tylko źle, chciałabym aby było inaczej i żeby w końcu poszło coś po myśli. Objawy- źle. Brak objawów- jeszcze gorzej 😬 ja już nie czytam tyle ile na początku. Jestem tylko tutaj ale i tak wszystko mnie przytłacza.

Mój ból piersi przerodził się w nie ból i rzeczywiście tez mam taką tkliwości tylko w okolicy brodawek

Dla mnie moje ciążę to był piękny czas. Kochałam być w ciąży. Więc zupełnie nie wiem czemu teraz tak. Właśnie może za starzy jesteśmy 🤔
 
Takiej różnicy nie bierze się pod uwagę, wiec liczy się tylko termin z om :) mi tylko raz zmieniono termin jak w pierwszym trymestrze miałam na różnych usg 9 i 11dni różnicy w stosunku do terminu z om
Dlatego tez się tym nie sugeruje 😊
Póki co cieszymy się ze mamy 1,1cm fasolkę
 
Dla mnie moje ciążę to był piękny czas. Kochałam być w ciąży. Więc zupełnie nie wiem czemu teraz tak. Właśnie może za starzy jesteśmy 🤔
Ja się czuję zawsze tak samo źle niezależnie czy miałam 22lat czy 30+ aczkolwiek uważam, ze ciało regeneruje się zdecydowanie lepiej po ciąży jeśli jest młode.
 
Nie dużo. W 2 tygodnie z 290 na 352
Jestem na IP i czekam na ich wyniki krwi. Bo to 352 miałam w innej diagnostyce. Jestem po usg i nie widać ciąży nigdzie. Endometrium spadło z 14mm na 5mm 🙄
Nie wiem czemu to urosło. I lekarz potwierdził moje obawy i na 100% pcos
Ło matko. Masz sensacje kochana.

Dziewczyny idąc do innego gina na przygodne usg to co mówicie? Bo ja nie chce zmieniać lekarza. Chciałabym tylko podejrzeć czy ciąża jest żywa. Od wczoraj jak ręką odjął objawy. Dzisiaj już nawet piersi bardzo mało wrażliwe i całą kawę wypiłam. Jestem w 10tc (9+4) I martwi mnie nagła utrata objawów. Nie wiem gdzie tak po prostu na usg się dostanę ale do 19go to osiwieję.
 
reklama
Do góry