reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ale to mówicie o samym już poronieniu, że boli, ale nie da sie wyczuć jakoś objawami tego, że np serce przestało bić? Któraś z Was pisała, że dopiero po 2 tyg dowiedziala sie, ze serce już nie biło tyle czasu.
Wtedy nic nie boli? Da się to jakoś wyłapać bez wizyty u gin? Bo wychodzi na to, że po zatrzymaniu serca nie ma od razu poronienia tylko dopiero po jakimś czasie? Tak?
Mnie bolało na miesiączkę w dniu kiedy miałam ją dostać( czyli na początku miesiąca), no ale wiadomo nie dostałam,bo test pokazał dwie kreski... Później już mi przeszło, tylko te pojedyncze bóle raz lewego, raz prawego jajnika, a dziś znów cały dzień boli mnie jak na miesiączkę, ale delikatnie 🤷 plamień brak....


A co do kebaba, ja bym jadła gdyby przyszła mi ochota.. Wiadomo trzeba jeść zdrowiej w ciąży, ale od czasu do czasu jakiś fast food nie powinien zrobić nic złego. Oczywiscie jeśli mówimy o sytuacji gdy nie ma zalecenia specjalnej diety, gdy nie ma cukrzycy ciązowej itd ;)
U mnie od początku miałam bóle brzucha silniejsze jak na okres ale czytałam ze normalne a pozniej przeszły mi objawy jak węch, pobolewający brzuch i śluz. Ale myślałam ze wszystko dobrze i 8 tyg miałam pierwsza wizytę miałam zobaczyć raczki nóżki a zobaczyłam zarodek 2 mm zamiast 2 cm , lekarz mowil ze mogła owulacja się przesunąć ale ja wiedziałam ze to nie możliwe i kolejna wizyta za 1.5 tyg ale wtedy zaczęłam już plamić wiec wiedziałam ze się zaczyna.... teraz jestem przed wizytą i strasznie wariuje ze coś może być nie tak choć mam okropne mdłości.... zastanawia mnie dziewczyny jak u Was wyglądają upławy ? Bo mam je ale tak każdego dnia mało a wydawało mi się ze w tej wcześniejszej ciąży miałam znacznie więcej 😔
 
U mnie od początku miałam bóle brzucha silniejsze jak na okres ale czytałam ze normalne a pozniej przeszły mi objawy jak węch, pobolewający brzuch i śluz. Ale myślałam ze wszystko dobrze i 8 tyg miałam pierwsza wizytę miałam zobaczyć raczki nóżki a zobaczyłam zarodek 2 mm zamiast 2 cm , lekarz mowil ze mogła owulacja się przesunąć ale ja wiedziałam ze to nie możliwe i kolejna wizyta za 1.5 tyg ale wtedy zaczęłam już plamić wiec wiedziałam ze się zaczyna.... teraz jestem przed wizytą i strasznie wariuje ze coś może być nie tak choć mam okropne mdłości.... zastanawia mnie dziewczyny jak u Was wyglądają upławy ? Bo mam je ale tak każdego dnia mało a wydawało mi się ze w tej wcześniejszej ciąży miałam znacznie więcej 😔
Co do upławów ja też nie mam ich jakoś dużo. Są ale tak jak u ciebie mało 😉
 
Też masz wrażenie, ze te dni do wizyty strasznie się dłużą? To moja 1 ciąża i bardziej mnie wykańcza ta niewiedza i bezsilność, bym chciała być taka spokojna jak mój mąż ☺️
Strasznie się dłużą ...to też moja pierwsza ciąża od 5 tygodnia miałam jakieś plamienia niewielkie brazowe jestem cały czas na duphastonie na ost wizycie 22.12 biło serduszko ale kolejna wizyta też dopiero 20.01 na nzf masakra czułabym się pewniej jak by ta wizyta była dużo szybciej a tak takie czekanie. Ale chyba uda mi się umówić prywatnie na wizytę bo nie wiem czy wytrzymam do 20stego. Obecnie 7+5 ;)
 
Ja teraz mam wizytę za 3 tygodnie, ale to ze względu na torbiel, 12.01 idę. A potem 28.01 idę już na prenatalne. Ale też mi się bardzo, bardzo dłuży.
 
reklama
Do góry