reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja miałam dzień przed wizytą plamienie które trwało góra godzinkę, na wizycie byłam 23 serduszko biło pięknie. Nie dostałam zadnych tabletek na te plamienie, i wizyta na 20. Ja obecnie 7+2 ☺️
No ja niestety plamienia nadal mam ale bardzo mało i zazwyczaj z rana i czasem w dzień taki kawa z mlekiem budyn jak by ale mało. Staram się myśleć pozytywnie i jakoś psychicznie dotrwać do tego 20 stycznia heh
 
Ok 0
Heh, też miałam wizytę 22.12 i też następną 20.01👍 i też tydzień 7+5 ale wg miesiączki, bo wg USG wyszla 3 dni młodsza😉
O super ze jest ktoś tak jak ja ;) mi wstępna data porodu wyszła 13.08 I w sumie tak chyba zostanie bo nic lekarz innego nie gadał a miesiączki mam raczej regularne.
 
No ja niestety plamienia nadal mam ale bardzo mało i zazwyczaj z rana i czasem w dzień taki kawa z mlekiem budyn jak by ale mało. Staram się myśleć pozytywnie i jakoś psychicznie dotrwać do tego 20 stycznia heh
Hej, mam ten sam problem. Dziś przez cały dzień nic, a teraz znowu plamienie.
Wczoraj położna stwierdziła ze tak czasami się zdarza i jeśli nie odczuwa bólu brzucha lub skurczy to nie ma się czym martwić 🤷‍♀️.
Wszystko będzie dobrze 😘
 
Hej, mam ten sam problem. Dziś przez cały dzień nic, a teraz znowu plamienie.
Wczoraj położna stwierdziła ze tak czasami się zdarza i jeśli nie odczuwa bólu brzucha lub skurczy to nie ma się czym martwić 🤷‍♀️.
Wszystko będzie dobrze 😘
No mnie też położna troszkę uspokoiła na ost wizycie ze po prostu jakaś żyłka czy coś mogło pęknąć i dlatego plamienia ale w sumie już 2 tydzien... jest coraz bardziej skąpe były dni gdzie wogole nie plamiłam a tak poza tym żadnych niepokojących objawów także No musimy być dobrej myśli;)
 
reklama
Do góry